Ant-Man and the Wasp: Quantumania, Şubat 2023’de vizyona girecek.  Paul Rudd’un küçük boyutlu kahramanı Ant-Man, ilk solo filminde ilk çıkışını yaptığı 2015’ten beri MCU’nun bir parçası olarak yer alıyor. Serinin geri kalanının yüksek riskli destanlarıyla karşılaştırıldığında, Ant-Man filmleri izleyicilerde yankı uyandıran daha sağlam, mizahi bir yaklaşım benimsedi. Ant-Man and the Wasp 2 2018 yılında yayınlandı ve üçüncü bir serinin gelip gelmeyeceği bir süre için biraz belirsizdi. AntMan 3’ün geleceği haberi ise 2019’un sonlarında resmi olarak duyurulmuştu.

Yeni film ile ilgili detaylar hala gizli tutuluyor, ancak perde arkasındaki birkaç ayrıntı şimdiden ortaya çıktı. Yönetmen Peyton Reed, geçmiş bölümlerden çok sayıda tanıdık yüzün de yer alacağı Ant-Man and the Wasp: Quantumania için geri dönecek.

Şimdi ise Ant-Man and the Wasp: Quantumania ile ilgili en önemli detaylardan biri olan kesin yayın tarihi ortaya çıktı. Marvel Studios, bir MCU fragmanı sırasında filmin 17 Şubat 2023’te gösterileceğini açıkladı. Bunun yanı sıra, The Marvels 11 Kasım’da, Guardians of the Galaxy Vol.3 ise 5 Mayıs 2023’te yayınlanacak.

Bu çıkış tarihi ayrıca, Quantumania’nın Ant-Man ve Wasp’tan neredeyse 5 yıl sonra piyasaya sürüleceği ve  MCU’daki filmlerin arasındaki en büyük boşluklardan birini oluşturacağı anlamına geliyor. Pfeiffer daha önce filmin 2022’de gösterime gireceğini söylemişti, ancak MCU’nun o yıl için planlanan dört filmi ve birden fazla Disney + projesi bulunuyor.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania’nın çekimlerinin bu ay bir ara başlaması ve Eylül ayına kadar devam etmesi bekleniyor. Fakat 2023 sürümü düşünüldüğünde bunun değiştirilip değiştirilmeyeceği henüz belli değil. 4. Aşamaya ilerledikçe, MCU her yıl daha fazla film planlıyor ve daha sonraki bir tarihte ek 2023 projesinin duyurulacağı varsayılabilir. Bir kez daha Marvel fragmanında gösterilen Fantastic Four, bu projelerden biri olabilir. Şimdilik hayranlar, 2023’ün başlarında yayınlanacak olan Ant-Man and the Wasp: Quantumania’yı beklemeye başlayabilirler.

Bir cevap yazın
You May Also Like