in

Yeni Buz Devri Filmi “The Ice Age Adventures of Buck Wild” Disney+’ta Yayınlandı

Disney+, oldukça başarılı Buz Devri serisinden sevilen karakterlerin geri dönüşünü işaret eden yepyeni animasyon filmi The Ice Age Adventures of Buck Wild’ın fragmanını ve posterini yayınladı.

Uzun metrajlı film, 28 Ocak günü yalnızca Disney+‘da gösterime girecek ve şu anda mevcut olan 5 Buz Devri filmi ve iki televizyon serisinden oluşan koleksiyona katılacak.

The Ice Age Adventures of Buck Wild filmi, daha fazla tarih öncesi kargaşa yaratıyor. ve sıfırın altındaki soğuk havada kahramanların eğlenceli maceralarına devam ediyor.

Biraz özgürlüklerine düşkün olan, heyecan arayan sıçan kardeşler Crash ve Eddie, kendilerine ait bir yer bulmak için yola çıkarlar ancak çok geçmeden kendilerini dinozorların yaşadığı devasa bir mağarada, buzun altında mahsur kalmış bulurlar.

Tek gözlü, maceracı bir gelincik olan Buck Wild tarafından kurtarılırlar ve birlikte bazı başka arkadaşlarının yardımıyla Kayıp Dünya’yı dinozor hakimiyetinden kurtarmak için işe koyulurlar.

Seslendirme kadrosuna baktığımızda, Simon Pegg (Mission: Impossible), Utkarsh Ambudkar (Free Guy), Justina Machado (One Day at a Time), Vincent Tong (Ninjago) ve Aaron Harris gibi isimler göze çarpıyor.

John C. Donkin (Ice Age: Continental Drift yapımcısı) tarafından yönetilen filmin senaryosunu Jim Hecht (Ice Age: The Meltdown), Ray DeLaurentis (The Fairly OddParents) ve Will Schifrin (Bunsen Is a Beast) yazdı.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Fishbowl Wives, Netflix’te Yayında

Netflix, Bridgerton Dizisinin Yeni Sezon Fragmanını Yayınladı! 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?