Netflix’in orijinal dizisi olarak bilinen yapım ülkemizde de yayınlanıyor. Bulunduğu ülkelerde bir hayli fazla seviliyor. Kendine has bir yapısı bulunan dizi pek çok açıdan kendine çekebiliyor.

3. sezonun ardından merakla beklenen yeni sezona az kaldı. Dizi dördüncü sezon sonrasında 5. sezon beklentisi şimdiden oluşturdu. Yeni sezon ise 2 gün sonra izleyici ile buluşacak.

Virgin River 4. sezon 20 Temmuz 2022’de Netflix’te yayınlanacak, ancak şovun bir sonraki beşinci sezonu için çalışmalar başladı. 18 Temmuz itibariyle çekimler devam ediyor. Virgin River’ın beşinci sezonunun yakında Netflix’e geleceği hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada .

Netflix’te ilk kez Aralık 2019’da çıkış yapan Virgin River, Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Colin Lawrence ve Jenny Cooper’ın oynadığı romantik dramanın keyfini çıkaran dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla sessizce Netflix’in uyuyan hitlerinden biri oldu.

Virgin River’ın 4. Sezonu, 20 Temmuz 2022’de tüm dünyada Netflix’te yayınlanacak ve Mel’in hamileliğine devam ettiğini, Hope’un araba kazasından kurtulduğunu ve Brie’nin sevgilisinin masumiyetini kanıtlamaya çalıştığını görüyor.

Virgin River 4. sezon için ne zaman yenilendi?

Farkında olmayanlar için 3. sezonun ardından Virgin River’a iki sezonluk yenileme sürecine başladı. 4. Sezon henüz açıklanmamıştı ama dizinin çekimlerinin başladığı haberini almıştık.

Gösteri, tüm manşetleri yakalamasa bile Netflix için büyük bir hit oldu. Netflix’in en iyi 10 saatlik rakamlarına göre, gösteri ilk 10’dayken dünya çapında 333,92 milyon saat izlendi.

Sezon 3, 4 Temmuz ile 15 Ağustos 2021 arasında dünya genelinde 225,12 milyon saat izlenerek yayınlanmasının ardından 6 hafta boyunca dünyanın en iyi 10’unda yer aldı.

Yılın başlarında bildirdiğimiz gibi, Virgin River 5. sezon çekimlerinin Mart 2022’de başlaması gerekiyordu. Bu tarihler bile konu olmasına ve değişmesine rağmen, daha sonra Temmuz 2022’ye ertelendi.

Bir yanıt yazın
You May Also Like