Netflix Vikings Valhalla ne zaman yayınlanacak? Valhalla hakkında ikinci ve üçüncü sezon hakkında merak ettiğiniz her şey!

Netflix’in orijinal tarihi draması olan Vikings Valhalla MGM productions tarafından üretilmiştir. Dizinin ikinci ve üçüncü sezonu izleyiciler büyük merak içindeydi.

Diziyi sabırsızlıkla bekleyenlere müjdeli haber ikinci ve üçüncü sezonun onay aldıklarına dair gelmiştir. Şimdi ise gözler yine Netflix’te! İlk sezonu 25  Şubat 2022 tarihinde yayınlanan Vikings’in yan dizisi Valhalla birinci haftasında 113,8 milyon saat izlenmeyle Netflix Top 10 ‘da yerini almıştı. 

Vikings Valhalla ikinci sezonun yayın tarihini merak eden izleyiciler için ise beklenen haber geldi. İkinci sezonun prodüksiyon sürecinin tamamlandığına dair gelen bildirimlerden sonra yeni bölümlerin gösterime girmesi 2023Wte bekleniyor. Üçüncü sezon için ise çekimlerin bu bahar ayında başlanacağı söylentileri yayılmakta. 

Yeni sezon haberinin kısa sürede gelmesine şaşıran izleyiciler Netflix’den gelen fotoğrafla bunu gösteriyor.

Vikings: Valhalla Hakkında Merak Edilen Bazı Detaylar 

Erken gelen bu haberin sebebi dizinin büyük ölçüde ilgi görmesi ve 24 bölümün ön sipariş edilmesi olduÜçüncü sezonun prodüksiyonunu başlama tarihi Mayıs 2022’ydi. Ekim 2022 tarihinde ise tamamlanacağı yönünde haberler yapıldı. 

Çok merak edilen konulardan biri de oyuncuların değişip değişmeyeceğiydi. Jeb Stuart 2. ve 3. sezonlarda da showrunner rolüne devam edecek. Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter) ve Leo Suter’in (Harald Sigurdsson) 2. sezon için geri döneceği de doğrulanan haberler arasında yer alıyor. 

Bir yanıt yazın
You May Also Like