Netflix, her ülkeye göre değişiklik gösteriyor. İçerikler ve destekledikleri yapımlar bir hayli farklı olabiliyor. Türkiye’de Türk dizilerininde yoğun olduğunu biliyoruz. Bununla beraber dünya çapında yayınlanan pek çok diziye de yer veriliyor. Ancak bazı yapımlar ülkemizde desteklenmiyor.

Yabancıların Netflix’te ne izlediğini merak ediyor musunuz? İşte bu liste tam da size göre. Top 10 olarak nitelendirilen listede yabancıların izlediği en çok yapımlar yer alıyor.

Bu yılın başlarında en popüler 10 yapımı günlük olarak ne olduğunu ortaya çıkaran trend listesini başlatan akış hizmetine rağmen, bu listeyi biraz kazmadan Netflix’in kendisinde bulmak kolay değil. Bu süreci kolaylaştırmaya yardımcı olmak için buradayız.

Bu haftaki listede, The Umbrella Academy ve All American: Homecoming’in son sezonu yer almaya devam ediyor. Stranger Things 4. Sezonu, ilk 7 bölümünün galasından bu yana İlk 10’da değişen bir yere hakim olurken, sonunda elendi. Geçen haftadan itibaren devam eden şovlar, Alone realite yarışmasının yeni bölümlerinin prömiyeri ve yayıncının yeni Resident Evil serisinin lansmanı.

Netflix Top 10’a bu hafta yeni gelenler arasında Married at First Sight’ın yeni bölümleri, Jurassic World Camp Cretaceous’un yeni sezonu , pembe dizi Alba ve Stranger Things’i egemenliğinden çıkarmaktan sorumlu olan Virgin River’ın en yeni sezonu yer alıyor.

Netflix yabancı top 10 listesi

10. Married at First Sight

9. The Umbrella Academy

8. Extraordinary Attorney Woo

7. Alba

6. Alone

5. Jurassic World Camp Cretaceous

4. All American: Homecoming

3. Resident Evil

2. Stranger Things

1. Virgin River

Bir cevap yazın
You May Also Like