VIKINGS yıldızı Georgia Hirst, dizinin altıncı ve son sezonunun ikinci yarısının 2021 yılının başlarında yayınlanmasını umduğunu ifade etti.

Vikings’in altıncı sezonunun ilk yarısı hayranları uzun bir aranın ve merakın ortasında bıraktı. Neyse ki, dizide Torvi karakterini canlandıran oyuncu Georgia Hirst, yaptığı açıklamalarda izleyicilerin yeni bölümleri izlemelerine artık uzun bir zaman kalmadığını doğruladı.

Altıncı sezonun ilk yarısı, Bjorn Ironside (Alexander Ludwig) ve Kemiksiz Ivar (Alex Høgh Andersen) Vestfold kıyılarında çarpışırken bitmişti. İkinci yarıda ise kalınan yerden devam edilecek.

Express.co.uk‘ye konuşan Hirst, serideki çekimlerinin koronavirüs salgının Vikings’in yayınlanmasının ertelenmesinden çok önce sona erdiğini açıkladı.

Georgia Hirst, pandemi sırasında zamanını Five Dates adlı yenilikçi bir romatik komedi filmini çekmekle geçirdi. Bu film, fiziksel imkanların bulunmadığı bir dijital dünyadaki flörtleşmeyi işliyor.  Vinny (Taheen Modak) dizinin baş rol karakteri ve onu etkilemek zorunda olan beş kadın var. Hirst de o kadınlardan biri olan Grace karakterini canlandırıyor.

Yeni projesine ek olarak, Express.co.uk’in yaptığı röportajda Vikings yıldızı Hirst, Torvi’nin ekranlara geri dönmesinin çok uzun sürmeyeceğini söyledi.

 “Açıkça görülüyor ki yayınlanacak bir sezonumuz daha var. Sanırım karantina ve benzeri şeyler yüzünden yayın tarihi ertelendi. Fakat yeni bölümlerin gelecek yılın başlangıcında yayınlanacağını duydum.”

Vikings yıldızı, beklenmedik gecikmeler ile ilgili dizinin meraklıları kadar bilgisiz olduğunu ve hayranların hayal kırıklıklarını anladığını da itiraf etti.

Hirst şöyle açıkladı: “Hayranlardan çok soru alıyorum. Bana en sık sorulardan biri de ‘Vikings ne zaman çıkıyor?’ sorusu. Dürüst olmak gerekirse bu sorunun cevabını ben de bilmiyorum. Bana kimse bir şey söylemiyor. Ben de herkes gibi beklemedeyim. Önümüzdeki yılın başında çıkacağını duydum. Bizi uzun süre daha bekleteceklerini düşünmüyorum.”

Hirst’in bu sözleri, bu yılın Şubat ayından itibaren Bjorn Ironside’ın kaderini öğrenmek için sabırsızlanan hayranları rahatlatacak. Vikings’in Ocak veya Şubat aylarında History Channel’da yeniden yayınlanmaya başlanması ve bölümlere ertesi gün Amazon Prime Video üzerinden ulaşılması bekleniyor.

Vikings 6. sezonu 2021’de History ve Amazon Prime Video ile geri dönecek. Umarız Georgia Hirst’in açıklamaları doğrudur ve yeni bölümleri çok geçmeden izleyebiliriz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like