Apple TV+, Uma Thurman’ın başrolünde olduğu sekiz bölümlük mini dizi Suspicion’dan bir fragman yayınladı. İlk iki bölümüyle 4 Şubat’ta izleyici karşısına çıkacak olan dizinin kalan bölümleri, her cuma bir bölüm olacak şekilde yayınlanacak.

Bizi neler bekliyor?

Dizide Thurman’ı, bir otelde dört gizemli ve maskeli adam tarafından oğlu kaçırılan bir CEO olan Katherine Newman rolünde izleyeceğiz. FBI ve Birleşik Krallık Ulusal Suç Dairesi, otelde kalan sıradan dört İngiliz vatandaşını suçlamaların merkezine alırken, masumiyetlerini kanıtlamak için elinden geleni yapan bu kişiler kendilerini okyanüs ötesi bir komplonun beşiğinde bulacaktır.

Thurman’la birlikte dizinin kadrosunda Kunal Nayyar (The Big Bang Theory), Noah Emmerich (The Americans), Georgina Campbell (Black Mirror), Elizabeth Henstridge (Agents of S.H.I.E.L.D.), Tom Rhys-Harries (White Lines), Elyes Gabel (Scorpion) ve Angel Coulby (Dancing on the Edge) gibi isimler de yer alıyor. İsrail dizisi False Flag’den uyarlanan Suspicion’ın baş yapımcılığını ve yürütücü yapımcılığını ise, Amazon Prime dizisi The Man in the High Castle’ın yapımcısı Rob Williams üstlenecek.

Dijital platformların popülaritesinin dikkate değer bir şekilde artmasıyla hem dünyada hem de ülkemizde kariyerlerini büyük ölçüde sinemaya adamış bazı oyuncuları, yeni çıkan dizilerde ya da mini dizilerde izleme şansı bulabiliyoruz. Daha önce Imposters ve Chambers gibi dizilerde yer alan Thurman, bu kez tamamen kendi karakteri üzerine kurulu bir diziyle izleyici karşısına çıkıyor. Quentin Tarantino imzalı Pulp Fiction ve Kill Bill filmlerindeki inanılmaz performansıyla döneme damgasını vuran Thurman, kariyerinin sonraki kısmında bu kadar popülerleşen yapımlarda yer almamış olsa da; fragmanıyla merak uyandıran Apple TV+ dizisi Suspicion, yıldız oyuncuya bir ikinci bahar yaşatma fırsatı tanıyabilir. Neden olmasın?

Bir cevap yazın
You May Also Like