Ülke çapındaki üniversitelerin Amerikan futbolu turnuvasını kazanan Clemson Üniversitesi’nin Amerikan futbol takımı Donald Trump’ın misafiri olarak Beyaz Saray’a çağrıldılar. Futbol takımının antrenörü Dabo Swinney, takım oyuncuları ile birlikte Pazartesi akşamı Beyaz Saray’da Trump’ın ziyaretçisi olarak fast food yemeklerini yiyecekler. Buraya kadar her şey normaldi ancak Trump’ın Clemson futbol takımına Beyaz Saray’da sunulacak yemekler konusunda yaptığı açıklama çoğu kişi tarafından garip karşılandı.

Sanırım Clemson futbol takımına McDonald’s, Wendy’s ve Burger King ile birlikte biraz da pizza ikram edeceğiz. Şaka yapmıyorum, oldukça ilginç olacak. Futbol takımının üyelerinin en sevdiği yemeğin bunlar olduğunu düşünüyorum.

Tamamen ‘Amerikan işi’ bir davet planlayan Trump’ın gece için 300 civarı hamburger ve fazlasıyla patates kızartması sipariş ettiği söyleniyor. Geçtiğimiz senelerde yayınlanan Let Trump Be Trump kitabında Trump’ın fast food tercihi olarak Big Mac, Filet-O-Fish sandviç ve büyük boy çikolatalı milkshake tercih ediyormuş.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like