Tom Cruise’a müsaade, artık yeni bir Jack Reacher’ımız var.

Dizinin ilk sezonu, ilk Jack Reacher kitabı olan The Killing Floor’dan esinlenildi.

Yazar Lee Child‘a göre, “Reacher özel bir projedir; Reacher’ın görkemli, önemli ve etkileyici bir figüre ihtiyacı vardır.”

Ve şimdi, yazar, 26 kitap ve iki filmden sonra, istediği ikonik figürü Reacher ile nihayet elde ettiğini söylüyor.

Titans filminden tanıdığımız Alan Ritchson, emekli askeri polis olan Jack Reacher rolüyle karşımıza çıkacak.

Ödevini yapmaktan kurtulamazdı. Ritchson, rolüne hazırlanmak için sekiz aylık bir süre içinde 24 kitap okuduğunu (en son ikisi henüz çıkmamıştı) ve bir süper hayran olduğunu söylüyor.

Oyuncu aynı zamanda, karakterin dövüş tarzını öğrenirken zorlandığını da itiraf ediyor.

Prison Break dizisinden tanıdığımız Yapımcı Nick Santora, “Lee çok sevilen bir karakter yarattı ve ben de bu karakterin yayınlanmasına yardımcı olmaya çalışmanın büyük bir mücadele olacağını düşündüm.” diye belirtti.

Santora, “Reacher ile ilgili her şeyin tam olarak onun istediği gibi gittiğinden emin olmak için Lee’nin her zaman yanımda olacağını biliyordum. Lee ürünü beğendiyse, doğru şekilde yaptığımızı anlıyordum.” diye devam etti.

Dizinin hikayesi ne?

Emekli askeri polis memuru olan Jack Reacher, işlemediği bir cinayetten tutuklanınca kendini kötü polisler, karanlık iş adamları ve entrikacı politikacılarla dolu ölümcül bir komplonun ortasında bulur. Kendinden başkası olmadan etrafında olup bitenleri çözmesi gerekiyor.

Dizi, 4 Şubat günü Prime Video’da yayınlanacak.

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like