Thor: Love and Thunder filminde, Avengers 5’e benzetilen bir kadro görüleceği söyleniyor. Taika Waititi yönetmen koltuğuna geri dönecek. Yeni Thor filminin çekimleri ise Ocak 2021’de Avustralya’da başlayacak. The Hollywood Reporter’ın iddiasına göre, Thor: Love and Thunder filmindeki kadro adeta bir Avengers 5 hissi yaratacak.

Yıllardır büyük başarılara imza atan ve sinemalarda birçok izleyiciyle buluşan Marvel evreni artık yeni bir döneme giriyor. Girilecek olan bu yeni dönemde ise çok sayıda yeni karakter filmlere dahil olmaya devam ediyor. Bunun yanında, eski karakterlerden oluşan serilerine devam edenler de yer alıyor. Bu devam eden serilerden birisi de Thor.

2022’de vizyona girecek olan ve yine Thor: Ragnarok’un Taika Waititi tarafından yönetilecek olan dördüncü Thor filmi “Thor: Love and Thunder”da Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman’ın Thor, Valkyrie ve Jane Foster rollerine kesin olarak geri dönecekleri biliniyor. Christian Bale ise gizemli yeni bir rolde yer alacak.

Thor: Love and Thunder, Avengers 5 havası yaratacak

Ayrıca, film ile ilgili açığa çıkan bazı detaylar var. Bunlardan biri de, en son 2013’te yayınlanan Thor: The Dark World filminde gördüğümüz Jane için olayların değişeceği ve yeni filmde biraz farklı bir karaktere bürüneceği ortaya çıktı. Yeni filmde Jane, gök gürültüsü tanrıçası olacak. Thor: Love and Thunder, ilham olarak Jason Aaron ve Russell Dauterman’ın ‘Mighty Thor’ serisini kullanıyor gibi görünüyor; bu dizide Jane, büyülü çekiç Mjolnir’i kullanarak tıbbi bir teşhisi dengelemek zorunda.

Thor 4 filminde başka kimlerin rol alması beklenildiğine gelince, bu bilgi elbette ki sır gibi gizli tutuluyor. Ancak, Chris Pratt’ın Star-Lord’un MCU rolünü yeniden canlandırmak için oyuncu kadrosuna katıldığı biliniyor. Thor’un Avengers: Endgame’in sonunda Guardians of the Galaxy gemisine katıldığını gördüğümüz için bu pek büyük bir sürpriz olmadı.

Filmin yönetmeni Waititi, yaz aylarında BBC ile yaptığı bir konuşma sırasında filmle ilgili şunları söylemişti: “Çok iyi bir film olacağını düşünüyorum. Hem oldukça çılgın hem de bir o kadar romantik bir film. Daha önce hiç yapmadığım şeyleri yapmak istiyorum.”

 

 

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like