Yeni oyuncular, çekim sızıntıları ve daha fazlası dahil olmak üzere Netflix’teki The Witcher ile ilgili her şey için Temmuz 2022’de ortaya çıktı. Fantastik dizilere bir yenisini ekleyen Netflix, bu konuda yine iyi olduğunu gösteriyor.

Netflix, fantezi serisinin üçüncü sezonunu çekmekle meşgul. Yıldızlar Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan, yeni ve geri dönen oyuncularla sürpriz bir hayli fazla. Bununla beraber Avrupa, Birleşik Krallık ve şimdi Fas’ta dizinin devam ettiği gelen haberler arasında. 

Çekimlerin çoğu açık havada yapıldı. Sıkı güvenlik önlemlerine rağmen Netflix hayranları ve paparazziler setleri takip etti. Yapımcı şirket, oyuncuların ve hatta en ikonik sahnelerden birinin fotoğraflarını çekmesini engelleyemedi. 

https://www.youtube.com/watch?v=TJFVV2L8GKs

The Witcher sezon 3

Üçüncü sezon, üç aydan biraz fazla bir süredir yapım aşamasında. Oyuncular ve ekip çok yoğun çalışıyor. Aslında, önümüzdeki sezonun ilk yarısının çekimlerini tamamlamak üzereler.

Yapım, mekan çekimleri için Galler’e taşınırken The Witcher bu önemli dönüm noktasına ulaştı. Oyuncular ve ekip, yönetmen Gandja Monteiro’nun kapanış partisi sırasında bu dönüm noktasını orada kutladı. 

Monteiro, üçüncü sezonun üçüncü ve dördüncü bölümlerini yönetecek. İkinci sezonun ardından ilk iki bölümü yönetecek olan ve şimdiden kendini tamamlamış yönetmen Stephen Surjik. İlk iki sezonda olduğu gibi, üçüncü sezon da sekiz bölümden oluşacak ve ilk dördünün çoğunluğu filme alındığından, oyuncuların ve ekibin üçüncü sezonun yapımına yarı yolda olduğunu söylemek güvenli.

Bu, üçüncü sezonu birkaç ay içinde Netflix’te göreceğimiz anlamına gelmiyor. Hala oldukça fazla çekim var. Buna kurgu, müzik, eklediğimizde daha da zaman alabilir. 

Şu anda, kabaca bir tahminle, üçüncü sezonun 2023’ün ilk yarısında yayınlanabileceğini ve gösterinin olağan Aralık yayın tarihinden küçük bir değişiklik olacağını gösteriyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like