DC Comics stüdyolarından çıkan The Flash, sonrasında online platformlara da geldi. Ancak bazı anlaşmazlıklar Netflix ile belirsizlik yaşatıyor. Ülkemizde de bu sıkıntılardan payını alıyor. İşte konuyla ilgili detaylar…

The Flash, The CW’deki sekizinci sezonu için geri geldi.Birden fazla Netflix bölgesinde haftalık olarak veya gösteri bittikten kısa bir süre sonra yayınlanacak. Netflix’te The Flash’ın 8. sezonu için güncellenmiş bir yayın programına göz atalım.

DC çizgi romanına dayanan The Flash, 2014’te başlayan The CW’nin ağdaki en büyük ve en eski dizilerinden biri. The CW’nin yeni bir çağa geçmesiyle eski Arrowverse dizilerinin çoğu sona erdi.

The Flash 8. sezon The CW’de ne zaman yayınlanacak?

Dizinin sekizinci sezonu 20 bölüm sürecek. Gösteri, bir ara vermeden önce The CW’de yayınlanan 5 bölümüne başladı. 6. Bölüm, 29 Haziran 2022’de final seti ile 9 Mart’tan itibaren yayınlanmaya başladı.

The Flash 8. sezon ne zaman Netflix ABD’de olacak?

ABD’de, gösteri hala Netflix’in The CW ile yaptığı önceki bir çıkış anlaşmasına bağlı. Normalde bu anlaşma 3 sene önce sonra erdi.Anlaşma ayrıca dizileri sezon finallerinin yayınlanmasından yaklaşık 8 gün sonra Netflix’e getiriyor. Yani Amerika’da Netflix sahipleri Temmuz’da izleyebilecek.

Birçok Netflix Bölgesi, Flash Sezon 8’in haftalık bölümlerini alacak

Başka ülkelerde Netflix, The Flash’ın haftalık bölümlerini yayınlayacak. Buna Hollanda, Yunanistan, İsrail, Belçika, Romanya, Slovakya, Portekiz ve Kanada gibi ülkeler dahil. Maalesef ülkemizde diğer bölümler yayınlanmadığı gibi 8. sezonda yer almayacak.

Bir yanıt yazın
You May Also Like