in

The Boys Macerası Amazon Prime’da Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Uzun süren bekleyiş sona ermek üzere!

24 Şubat 2021’de başlayan üçüncü sezon çekimleri, 17 Eylül 2021’de tamamlandı ve artık yeni sezon resmen hazır. Akıl almaz ikinci sezon finaliyle geride bıraktığımız ödül sezonuna damgasını vuran The Boys, 3 Haziran 2022’de Amazon Prime Video üzerinden kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezondan yayınlanan tüyler ürpertici tanıtım videosu ise, inanılmaz bir sezonun daha bizleri beklediğinin habercisi olabilir.

Yeni yüzler, yeni suçlar

Herkesin bildiği üzere Supernatural’ın yıldızı Jensen Ackles, yeni sezonda İkinci Dünya Savaşı’nda savaşan ve ilk süper ünlü olan ve Amerikan kültürünün temel taşı haline gelen “orijinal süper kahraman” Soldier Boy rolünü üstlenecek. Kendisi, Supernatural sonrası stresli dönemi The Boys evreninde geçirmek için oldukça heyecanlı görünüyor.

Ayrıca The Walking Dead ve Supernatural dizileriyle gönüllerde taht kuran Jeffrey Dean Morgan’ın kadroya katılabileceğine dair iddialar da var ve dizinin yaratıcısı Eric Kripke, olası bir rol için Morgan ile temasta olduklarını açıklamıştı: “Henüz bir anlaşma olduğunu düşünmüyorum, ancak bazı şeyler ortada ve ikimiz de bunun hakkında konuşuyoruz.”

Üçüncü sezonda Crimson Countess rolünün sahibi ise The Walking Dead oyuncularından Laurie Holden. Öte yandan, Dexter ve Sleepy Hollow ile tanıdığımız Katia Winter da yeni sezona katılan  isimler arasında yer alıyor. Winter, Rus mafyası Little Nina rolünde dizide yer alacak. Çizgi romanlarda Vought ile çalışan Little Nina, Compound-V formüllerinin daha az güçlü bir versiyonunu kullanmasıyla öne çıkıyordu. Ayrıca üçüncü sezondaki yeni yüzler arasında Gunpowder rolünde Dexter’dan Sean Patrick Flanery, Blue Hawk rolünde Nick Wechsler ve Supersonic rolünde ise Miles Gaston Villanueva yer alıyor.

Posted by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

Dwayne Johnson’ın “Guardians of Galaxy” Tadında Noel Filmi: Red One

Unutulmaz Dunder Mifflin Vedaları: “The Office” Sezon Finallerini Sıraladık