Süper kahraman serisinin dördüncü sezonunda daha fazla sükseyaratmak için geri dönecek. The Boys, 3. sezonun sinir bozucu aksiyonuyla ekranlarımıza geri döndükten sadece bir hafta sonra, Amazon Prime, kana susamış süper kahraman serisinin 4. sezonu yenilendiğini duyurdu. Bu izleyici kitlesi için çok iyi bir haber oldu.

Seyirciler henüz sezon finaline ulaşmamış olsa da, 3. sezonun kapanma şekli kesinlikle dördüncü sezona zemin hazırlıyor. Şimdi izleyiciler dizinin kaderi hakkında endişelenmeden finale güvenle gidebilirler.

Şovmen Eric Kripke’nin Garth Ennis ve Darick Robertson’ın aynı adlı çizgi roman serisinin uyarlamasında, The Boys: Diabolical animasyon antolojisinin bu yılın başlarında prömiyeri serisinin prodüksiyonu iyi bir şekilde devam ediyor.

Patrick Schwarzenegger, Jaz Sinclair, Sean Patrick Thomas ve daha fazlasının yeteneklerinin rol almasını sağladı. 3. sezon prömiyerinin başarısının ardından Amazon Studios’un küresel televizyon başkanı Vernon Sanders yenileme hakkında şunları söyledi:

“Eric Kripke ve yaratıcı ekiple The Boys’un Üçüncü Sezonu hakkında yaptığımız ilk konuşmadan, dizinin daha da cesurlaşmaya devam ettiğini biliyorduk. Emmy adayı ikinci sezonun çılgın başarısını göz önünde bulundurursak etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. 

The Boys, hikaye anlatımında sınırları zorlamaya devam ediyor. Aynı zamanda durmaksızın eğlendiriyor ve fazlasıyla gerçek hissettiriyor. Serinin bu stilize dünyası, inanılmaz bir küresel erişime sahip. 

Amazon Prime için bir ekip yaratan oyuncu kadrosu ve tüm kişilerle son derece gurur duyuyoruz. Müşterilerimize daha fazla The Boys getirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Kripke ayrıca, 3. sezon prömiyerinin sıklıkla atıfta bulunulan çevresinin altını çizerek haberlerle ilgili heyecanını paylaştı. Kripke,

“Oyuncu ve ekip adına konuşurken, Sony’ye, Amazon’a ve tüm hayranların çoğuna gösteriyi kucakladıkları için çok müteşekkiriz ve daha fazlasını yapmamızı sağlıyorlar.”

Bir cevap yazın
You May Also Like