The Book of Boba Fett, en son bölümünde Star Wars hayranlarını The Mandalorian’daki olaylara kadar götürdü. İzleyiciler, Temuera Morrison’ın baş karakterinin Ming-Na Wen’in, Fennec Shand’iyle nasıl çalıştıklarını keşfetti.

Ayrıca Boba Fett’i tahtını güvenceye almaya bir adım daha yaklaştırdı ancak resmi hale gelmesi için Pyke Çetesini devirmesi gerekecek. Peki The Book of Boba Fett’in 5. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Uyarı: Bu makale The Book of Boba Fett’in 4. Bölümü ile ilgili spoiler içermektedir.

Boba Fett ve Fennec Shand arasındaki ilişki, The Book of Boba Fett’in merkezi odak noktasıdır. “Bölüm 4: The Gathering Storm”, Fennec’in The Mandalorian’da Toro Calican (Jake Cannavale) ile karşılaşmasından sonra nasıl kurtulduğunu bizlere gösterdi. Aynı zamanda Boba ile birlikte ilk görevlerine çıktığını da görüyoruz.

Başka bir Bacta Tank flashback’inin sayesinde, Disney+ serisi The Mandalorian’dan kalan birkaç boşluğu dolduruyor. Fennec’in neden Boba ile seyahat etmeyi seçtiğini ve neden Tatooine’in peşinden gittiklerini anlıyoruz. Tabii ki, 4. bölüm sadece önceki olayların özetini izlemiyoruz. Ayrıca ikili ve Pyke Çetesi arasındaki bir çatışmayı da izleiyoruz.

Her Çarşamba Disney+’ta yayınlanan dizinin yeni bölümü 26 Ocak günü yayınlanacak.

Sadece üç bölüm kala, Tatooine’nin için gerçek savaşın başlama zamanı geldi.

Disney+ serisi, The Book of Boba Fett, şu ana kadar yavaş ila orta tempoda ilerledi ancak son bölümlerinde ele alması gereken çok şey var.

Boba Fett ve Fennec, Pyke Çetesine karşı harekete geçmeye hazırlanıyor ve muhtemelen The Book of Boba Fett’in 5. Bölümünde daha fazla aksiyon göreceğiz.

 

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like