in

James Gunn, Sylvester Stallone’un “The Suicide Squad” Kadrosuna Dahil Olduğunu Doğruladı

Sylvester Stallone, bağımsız devam filminin yönetmeni James Gunn’ın yaptığı açıklamaya göre “The Suicide Squad”ın kadrosuna katılıyor.

Gunn, bu duyuruyu yapmak için Cumartesi günü Instagram’da kendisi ile Stallone’un bir özçekiminin altına şunları yazdı: “Arkadaşım @officialslystallone ile çalışmayı her zaman çok seviyorum ve bugün #TheSuicideSquad’daki çalışmalarımız da aynı şekildeydi. Sly, ikonik bir film yıldızı olmasına rağmen, çoğu insanın hala bu adamın ne kadar harika bir oyuncu olduğu hakkında hiçbir fikri yok.”

Postun altında bir hayran, yorumlarda bunun Stallone’un filme dahil olduğu anlamına gelip gelmediğini sorduğunda Gunn, “Evet” cevabını verdi. Gunn daha önce çekimlerin Şubat ayında sona erdiğini söylemişti. Bu nedenle Stallone’un filmde ne kadar görüneceği belirsizliğini koruyor.

Stallone, Gunn’ın yeni DC filminde bazı işler yapmak için yoldayken bir Instagram videosu yayınlayarak son haberleri paylaştı. Stallone, “Harika bir yönetmen olan James Gunn ile küçük bir çalışma yapmak için yoldayım” dedi. Ancak aktör, haberin internette hızla yayılmasından kısa bir süre sonra gönderisini sildi. Videoya artık Instagram’da erişim sağlanmıyor fakat bir Twitter kullanıcısı Twitter’da bu gönderiyi paylaştı.

Stallone, “Bunu gördüm ve inanılmaz,” diye ekledi. “Bu yüzden ekibe dahil olmaktan çok gurur duyuyorum ve size bununla ilgili daha fazla bir şey söyleyemem çünkü bekleyip görmek zorundasınız, ancak beklemenize değecek.” Stallone’un The  Suicide Squad’daki rolü  şu anda gizemini koruyor. Ancak Gunn’ın The Suicide Squad yapımının Şubat ayında tamamlandığı doğrulandı.

Gunn’ın “The Suicide Squad” filmi 6 Ağustos 2021’de vizyona girecek.ve filmin başrollerini Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, Peter Capaldi ve Viola Davis paylaşacak. Senaryoyu da kendisi yazan Gunn, 80’lerin “Suicide Squad” çizgi romanlarından ilham aldı ve hikayeye yeni karakterler katacak. Stallone, daha önce, süper kahraman Starhawk’a dönüşen Stakar Ogord’u oynadığı “Guardians of the Galaxy Vol.2” de Gunn ile birlikte çalışmıştı. Stallone’un Guardians filmindeki rolü küçüktü fakat müthişti. Şimdi ise DC filmindeki rolünü öğrenmek için sabırsızlanıyoruz

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Space Force, Netflix’ten 2. Sezon İçin Onay Aldı

Blumhouse’ın Filmi “Freaky”, Pandemi Döneminde 3.7 Milyon Dolarlık Gişe Hasılatı Yaptı