Netflix’in bu zamana kadar çıkardığı en iyi dizilerin başında gelen Stranger Things, 2022 yılıyla beraber yeni bir sezon başlangıcı yapmıştı. Birçok izleyicinin merak ettiği 4. sezon dopdolu ve yine heyecanlı şekilde başlamıştı. Ancak bu sezon 1. kısım ve 2. kısım olarak ayrıldı. Şu an yayında 1. kısım bulunuyor. Ancak Stranger Things 4. sezon 2. kısım ne zaman başlayacak? Merak ediliyor…

Stranger Things ile ilgili en çok merak edilen 2. kısımın ne zaman başlayacağı. Aslında bununla ilgili bilgiyi daha öncesinde vermiştik. Tekrara hatırlatmak gerektiğini düşünüyorum.

Stranger Things, 4. sezon birinci kısım 27 Mayıs tarihi itibarıyla izleyici ile buluştu. İkinci kısım ise yaklaşık bir ay sonra Temmuz’da yayınlanacak.

Stranger Things dizisi yeniden start verdi

Üç yıllık bir aradan sonra  Stranger Things  tekrar Netflix’te yeni bölümleriyle süper başlangıç yaptı. Çetenin Mind Flayer ile 3. sezonun zirvesindeki hesaplaşmasından altı ay sonra, 4. sezon oyuncu kadrosunu alır ve Rusya ve Kaliforniya da dahil olmak üzere dört farklı yere yayar.

Kaynak: Netflix

Yayılan sadece oyuncu kadrosu değil, sezonun kendisi de farklı şekilde yayıldı. Stranger Things’in dördüncü sezonu, Ozark’ın son sezonuna benzer şekilde iki farklı bölüme ayrıldı. Yapımcı, ilk kısmı yedi bölümden oluşturdu. Ardından ikinci kısım oluşturuldu.

Stranger Things 4. sezon bölüm yayın planı

Stranger Things’in dördüncü sezonunun iki kısım yaklaşık bir ay arayla izleyiciyle buluşacak şekilde senaryosu düzenlendi. Her ne kadar 1 Temmuz’da başlasa da ülkemizde 3 gün sonra izlenebilecek.

Stranger Things, 1980’lerde Hawkins, Indiana’da geçen bir dizidir. Will Byers’ın ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Bu da bir sürü kafa karışıklığı ve komployla sonuçlanıyor. Yakınlardaki Hawkins Ulusal Laboratuvarı’nın, Soğuk Savaşı sona erdirmek için mükemmel silahı ararken, doğaüstü olaylarla uğraştığı ortaya çıkıyor. Bir şekilde, demogorgonlar gibi canavarları ve nihayetinde Mind Flayer’ı serbest bırakan Upside Down adlı şeytani bir boyutu gözler önüne seriyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like