Merakla beklenen Apple TV+ orijinali The Last Days of Ptolemy Grey, 11 Mart 2022’de yayınlanacak. Diziden yayınlanan ilk görseller ise, Samuel L. Jackson ve Dominique Fishback’in karakterlerine ilk bakış sunuyor. Yeğeninin ölümünü araştıran yalnız ve demans hastası adam Ptolemy Grey’i merkezine alan dizi, toplamda altı bölümden oluşacak.

Blazing Samurai ve Argylle fimlerinin yanı sıra Disney+ imzalı Secret Invasion dizisinde rol alacak olan Jackson’ı, yoğun bir 2022 yılının beklediği söylenebilir. Rol arkadaşı Fishback için ise bu dizi, Modern Love’ın ikinci sezonundaki Lilian Parker performansı sonrası ilk ekran deneyimi anlamına geliyor. Ayrıca kendisini, yakında çıkacak olan Transformers: Rise of the Beasts filminde de izleme şansı bulacağız. Jackson ve Fishback’in yanı sıra dizinin kadrosunda, Cynthia Kaye McWilliams, Damon Gupton, Marsha Stephanie Blake, Walton Goggins ve Omar Miller gibi isimler yer alıyor.

Ayrıca dizinin yönetici yapımcıları arasında ise Samuel L. Jackson ve Walter Mosley’nin yanı sıra, Diane Houslin, Ramin Bahrani, Eli Selden ve Anonymous Content için David Levine ve LaTanya Richardson gibi isimler yer alıyor. İlk iki bölümüyle 11 Mart Cuma günü başlayacak ve her cuma yeni bir bölümde izleyici karşısına çıkacak olan dizinin fragmanı ise her an yayınlanabilir.

Bizleri nasıl bir hikâye bekliyor?

Ailesi, arkadaşları ve hatta kendisi tarafından unutulan hasta adam Ptolemy Grey, aynı zamanda demans ile mücadele ederken Ptolemy yetim kız çocuğu Robyn’in bakımıyla görevlendirilir. Ptolemy’nın anılarını geri getirebilecek bir tedaviyi öğrendiklerinde, geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında şok edici gerçeklere doğru bir yolculuk onu bekler.

Bir cevap yazın
You May Also Like