Sevgililer günü yaklaşırken hafta sonu izlemek için yeni bir romantik komedi filmi mi arıyorsunuz? Amazon Prime’ın I Want You Back filmi şimdi izlenmeye hazır ve iki terkedilmiş bekar, kendilerine hızla yeni sevgili bulan eski sevgililerini geri kazanmak için büyük aşamalardan geçerken aşkın ne kadar dağınık olabileceğini gösteriyor.

Prime Video, 10 gün önce filmi, yeni bir fragmanla birlikte 11 Şubat’ta vizyona gireceğini duyurdu. Paylaşımda, “Eski sevgilini geri almak için ne kadar ileri gidersin? Bu ikisi HER ŞEYİ YAPAR,” notu yer aldı.

Filmin Özeti

Şubat ayı aşkla ilgili yüksek beklentilerle gelirken, yeni ayrılmışsanız ve hayatınıza devam edemiyorsanız, bu Sevgililer Günü’nde eski sevgilinizi geri kazanmaya çalışır mıydınız? Yoksa kabul edip devam mı ederdiniz?

Emma (Jenny Slate) ve Peter (Charlie Day) beklenmedik bir şekilde terk edildiklerini kabul etmeye çalışırken kendilerini de aynı soruyu sorarken buldular. Eski sevgililerinin sosyal medyada yeni aşklara yelken açtığını keşfettikten sonra, ikisi eski sevgililerinin yeni ilişkilerini bozmak için birlikte çalışmaya karar verir.

Emma, ​​Peter’ın eski sevgilisinin erkek arkadaşını baştan çıkaracak, Peter ise Emma’nın eski sevgilisiyle arkadaş olacak ve ne kadar harika bir kadını kaybettiğini görmesini sağlayacak.

Oyuncu Kadrosu

Jason Orley tarafından yönetilen filmde Peter rolünde Charlie Day, Emma rolünde Jenny Slate, Noah rolünde Scott Eastwood (Emma’nın eski sevgilisi), Anne rolünde Gina Rodriguez (Peter’in eski sevgilisi), Logan (Anne’nin yeni erkek arkadaşı) rolünde Manny Jacinto ve Ginny (Noah’ın yeni kız arkadaşı) rolünde Clark Backo yer alıyor.

Romantik komedi filmi şimdiden IMDb’de %73 ve eleştirmenlerden birkaç olumlu eleştiriyle %89 Rotten Tomatoes puanına sahip.

Bir yanıt yazın
You May Also Like