Robert Kirkman’ın Amazon Prime’da yayınlanan ‘Invincible’ dizisi için iki sezon onayı daha alındı. Yetişkinlere yönelik animasyon serisinin 2. ve 3. Sezonları, dünya genelinde 240’tan fazla ülke ve bölgede yalnızca Amazon Prime Video üzerinden yayınlanacak.

Kirkman, “Invincible’ın arkasına koydukları destek ve bağlılık için Amazon’a son derece minnettarım” dedi. “Çizgi roman, Cory [Walker] ile birlikte okuyup severek büyüdüğümüz bir türe karşı gerçekten bir aşk mektubu ve karakterlerimizin animasyon dizileriyle yeniden canlanmasını izlemek için sevindirici bir yolculuk oldu. Bu hikayeye en az iki sezon daha devam edeceğimiz için çok heyecanlıyız. ”

Kirkman’ın Cory Walker ve Ryan Ottley tarafından yazılan Skybound / Image çizgi romanına dayanan Invincible dizisi, babasının gezegendeki en güçlü süper kahraman Omni-Man JK Simmons) olmasının dışında kendi yaşındaki her erkek gibi olan 17 yaşındaki Mark Grayson (Steven Yeun) etrafında dönen bir saatlik animasyonlu bir süper kahraman dizisidir. Ancak Mark kendi güçlerini geliştirirken, babasının mirasının göründüğü kadar kahramanca olmayabileceğini keşfeder.

Seslendirme kadrosunda ayrıca Sandra Oh, Seth Rogen, Gillian Jacobs, Andrew Rannells, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Zachary Quinto, Mahershala Ali, Melise, Kevin Michael Richardson, Gray Griffin, Khary Payton da bulunuyor.

Invincible, Kirkman’ın en uzun soluklu ikinci çizgi roman serisidir. Seri, 15 yıllık bir aradan sonra Şubat 2018’de sona erdi.

Dizinin yapımcılığını Skybound üstleniyor ve sorumlu yapımcılığını Kirkman, Simon Racioppa, David Alpert (The Walking Dead), Catherine Winder (Star Wars: The Clone Wars ), yönetmen Jeff Allen (Avengers Assemble ) ve Linda Lamontagne yönetmenliğini yapıyor.

Amazon Stüdyoları Televizyon Eş Başkanı Vernon Sanders, “Invincible, süper kahraman türüne yeni bir yaklaşımın dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerde nasıl yankı uyandırabileceğinin taçlandırıcı bir örneği ve yetişkin animasyonu türüne yaptığımız ilk yatırımlarımızdan biri olan Invincible’ın tam da bunu başardığı için çok mutluyuz” dedi. “Robert’ın sınır tanımayan hikaye anlatımı, hayranların en çılgın beklentilerini karşılayan birinci sınıf bir seslendirme ile birleşti ve şimdi de onlara daha fazla Invincible sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bir yanıt yazın
You May Also Like