1. Ana
  2. Oyuncuya Göre
  3. Dünden Bugüne Robert De Niro’nun En Çok Beğeni Toplayan 15 Filmi

Dünden Bugüne Robert De Niro’nun En Çok Beğeni Toplayan 15 Filmi

6) The Untouchables – Dokunulmazlar (IMDB: 8,4/10)

Filmde federal ajan Eliot Ness ve ekibinin, ünlü gangster Al Capone’un peşine düşmesinin hikayesi ve maceraları anlatılmaktadır.

7) Men Of Honor – Onurlu Bir Adam (IMDB: 8,3/10)

Charles Breasher, ABD Donanması’nda Başdalgıç konumuna yükselen ilk siyahi kişidir. Ve bu film de Breasher’in gerçek hikayesini anlatmaktadır.

8) Silver Linings Playbook – Umut Işığım (IMDB: 7,8/10)

Bir günde her şeyini kaybetmiş olan Pat, 8 ay boyunca kaldığı rehabilitasyon merkezinden çıktıktan sonra düzgün bir adam olmak şartıyla ailesinin evine yerleşir. Eski eşi Vicky’ye ulaşmak için bir yemekte tanıştığı aile dostu Tiffany ile yakınlaşır.

9) Raging Bull – Kızgın Boğa (IMDB: 8,5/10)

Martin Scorsese’nin yönettiği filmde boksör Jake la Motta’nın şampiyonluklarından bar komedyenliğine uzanan hikayesi kendi ağzından anlatılmaktadır.

10) Meet The Parents – Zor Baba (IMDB: 8,1/10)

Pam’e evlilik teklifi eden Greg, Pam’in babası ile tanışmak durumundadır. Aynı zamanda, Pam’in kız kardeşi de bir doktorla evleneceğini söyler. Ve babasının çok sevdiği kedisi Jinxie de kaybolunca işler karışır.

Comments (1)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>