Riley Keough, Chris Pratt ile birlikte Amazon gerilim dizisi “The Terminal List”te oynamak için imza attı.

“The Terimal List”, tüm Navy SEAL takımının yüksek riskli gizli bir görev sırasında pusuya düşürülmesinin ardından James Reece’i (Pratt) takip ediyor. Reece, olayın çelişkili anıları ve suçluluğuyla ilgili sorularla ailesinin yanına döner. Bununla birlikte, yeni kanıtlar ortaya çıktıkça, Reece ona karşı çalışan karanlık güçleri keşfeder ve sadece kendi hayatını değil sevdiklerinin de hayatlarını tehlikeye atar.

Keough, seçkin bir triatlet ve başlı başına bir savaşçı olan Lauren Reece’i oynayacak. Lauren kariyerini, kızı Lucy’yi büyütmek ve kocası James ve SEAL Birliği görevlendirildiğinde diğer müfreze ailelerine hayati destek sağlamakla dengeler. SEAL evliliklerinin çoğu dağılsa da, Lauren ve James bunu dürüstlük, zihinsel dayanıklılık ve ölümsüz aşkla başarır.

Keough, Taylor Jenkins Reid’in en çok satan romanından uyarlanan Amazon’un yeni çıkacak orijinal dizisi Daisy Jones & The Six’de Daisy Jones olarak başrol oynuyor. Film olarak ise Keough, Haziran ayında yayınlanacak olan ve Janicza Bravo’nun Zola’sında görülecek. Keough son olarak, Alicia Vikander ile birlikte Wash Westmoreland’ın Earthquake Bird filminde ve Antonio Campos’un The Devil All The Time’ında görüldü. Her iki film de Netflix’te yer alıyor. Keough daha önce Steven Soderbergh’in Starz antoloji dizisi The Girlfriend Experience’ın ilk sezonundaki rolüyle Altın Küre’ye aday gösterildi ve ayrıca HBO filmi Paterno’da Al Pacino’yla birlikte rol aldı. Ünlü yıldız CAA ve Thirty Three Management tarafından temsil ediliyor.

Pratt ve Keough’un yanı sıra dizide Taylor Kitsch, Constance Wu ve Jeanne Tripplehorn da rol alacak. “The Terminal List” Jack Carr’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Pratt, Jon Schumacher ile birlikte Indivisible Pictures aracılığıyla başrol oynayacak ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Antoine Fuqua ise filmi Fuqua Films aracılığıyla yönetecek ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. David DiGilio, şov sorumlusu olarak hizmet etmenin yanı sıra yazar ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Daniel Shattuck da ayrıca senaryoyu yazacak ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Dizi, Amazon Studios ve Civic Center Media arasında MRC Television ile ortak bir yapım olacak.

 

Bir cevap yazın
You May Also Like