in

Popüler Hint Aksiyon-Gerilim Filmi “Master” Amazon Prime’da Yayınlanmaya Başladı

Hint Tamil dilinde çekilen aksiyon gerilim filmi ‘Master’, bu ayın başlarında Hindistan’ın gerçekleştirdiği film festivali haftasının sonucunda dünya çapında 1 numaralı film olarak gösterime girdikten sonra şimdi de Amazon Prime’a geldi. 29 Ocak Cuma günü Hindistan ve 240 ülkede aynı anda platformda yayınlanmaya başlayan filmi Amazon Prime üyeleri izleyebilecek.

‘Master’ filminde, alkolik bir profesör (Vivay), çocuk ıslah okuluna gönderilir ve orada okulun çocuklarını suç faaliyetleri için kullanan bir gangsterla (Vijay Sethupathi) çatışır.

Filmin Hindistan, Orta Doğu, Avustralya, Singapur ve diğer pazarlarda sinemalarda gösterime girerek dünya çapında yaklaşık 30 milyon dolar hasılat yaptığı tahmin ediliyor. Filmin özellikle Hindistan’da gösterdiği başarı, yerel yapımcılara, dağıtımcılara ve sinemalara, insanların pandemiden kaynaklı olarak yaşanan uzun bir karantina döneminden sonra film seyrine dönmeye hazır olduklarına dair umut getirmesine yardımcı oldu.

Karantina döneminde ve sonrasında da birkaç önemli film yalnızca yayın platformlarında yayınlandı. Bu nedenle, Master filmi güçlü ilgi yattığı için Amazon Prime’da yayınlanarak şimdi daha fazla izleyiciye ulaşacak.

Yazar ve yönetmen Lokesh Kanagaraj, Master filmi için şunları söyledi: “Filmde iki çok güçlü oyuncuyu yüz yüze getirildi ve bu, insanların sinemalara gelip filmi izlemesi için büyük bir avantaj oldu. Bununla birlikte, filmin Amazon Prime Video’daki küresel olarak yayınlamasıyla beraber evlerdeki daha geniş bir kitleye ulaşmayı ve aksi takdirde mümkün olmayan bölgelere ulaşmayı umuyoruz.”

“Talapati” veya “Komutan” olarak da anılan karakteri hakkında konuşan Vijay, “Filmde, bir çocuk okuluna nakledilen alkolik bir üniversite profesörü John Durairaj’ın karakterini canlandırıyorum. Karakterim o çocuk okuluna gittiğinde, okulun çocuklarını kendi kişisel çıkarları için kullanan Vijay Sethupathi’nin canlandırdığı baş düşmanı Bhavani ile tanışıyor. John ve Bhavani arasındaki ilginç düello, izleyicileri bir aksiyon ve dram yolculuğuna çıkaracak. Hayranların Hindistan’da ve dünyanın her yerinde Amazon Prime Video’daki filmin keyfini çıkarabilecekleri için mutluyum. ”

Amazon Prime’da yayınlanan Master, Xavier Britto tarafından yapıldı. Filmin müzikleri ise Anirudh Ravichander’a ait. Filmde ayrıca Malavika Mohanan, Andrea Jeremiah, Shanthanu Bhagyaraj ve Arjun Das da rol alıyor.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Netflix Orijinal Dizisi ‘Emily in Paris’in 2. Sezon Çekimleri Nisan 2021’de Başlayacak

Netflix’in Popüler Dizisi ‘Lupin’in Devam Bölümleri 2021 Yazında Gelecek