in

Peter Dinklage ‘This Was Our Pact’ Adlı Animasyon Filminin Yapımcılığını Üstlenecek

Dört Emmy ödüllü Peter Dinklage tarafından seslendirilen yeni bir konuşan ayı beyazperdeye geliyor.

Dinklage, Ryan Andrews’un en çok satan çizgi romanından uyarlanan yeni animasyon filmi “This Was Our Pact”te baş karakterlerden biri olan gizemli ve tatlı bir ayıyı seslendirecek.

“Büyülü bir aile macerası” olarak tanımlanan “This Was Our Pact”, Ben adlı bir çocuğu ve sınıf arkadaşlarını konu alıyor. Film, her yıl düzenlenen Sonbahar Ekinoksu Festivali gecesinde, kasabanın kağıt fenerleri nehirde yüzdürmek için toplandığı gecede geçiyor. Gençler Samanyolu’na süzülen ve yıldızlara dönüşen fenerler hakkındaki efsanenin doğru olup olmadığını öğrenmek için bir anlaşma yapar. Nihayetinde, kendilerini harika yeni manzaralar ve garip karakterlerle (Dinklage’nin ayısı dahil) dolu olağanüstü bir yolculukta bulurlar.

Daha önce “The Croods”, “The Angry Birds” ve “Ice Age” serilerinde rol alan Dinklage, kendisi ve David Ginsberg’in yapım şirketi Estuary Films ile birlikte animasyon filminin yapımcılığını da üstleniyor.

Proje, Estuary Films ve deneyimli animatör Ken Duncan’ın Duncan Studio ekibi arasındaki bir iş birliğidir. Rob Hollocks, Josh Feldman ve Estuary’den Brad Saunders da projede yapımcı olarak yer alıyorlar.

Senaryoyu Apple TV Plus’ın Altın Küre adayı “Wolfwalkers” ve Oscar adayı “Song of the Sea”nin senaristi Will Collins yazacak.

Collins yaptığı açıklamada, “This Was Our Pact’i animasyon filmine uyarlamakla görevlendirilmiş ekibin bir parçası olmaktan çok memnunum” dedi. “Ryan Andrews, okuyucuyu eşsiz, gizemli ve güzel bir yolculuğa çıkaran bir hikaye yarattı. Başından beri bu çocukları tanıyordum, arkadaşlıklarının sevincini ve acısını biliyordum ve bu arkadaşlığın sayfanın her dönüşünde zafer kazanmasını istedim. Bu hikayeyi hayata geçirmek için Ken Duncan ve Duncan Studio ve Estuary Films’teki yetenekli ekiple işbirliği yapmak bir zevk” dedi.

“This Was Our Pact’, fantastik bir hikaye ancak özünde karakterler arasındaki ilişkiler ve  arkadaşlıklar var. Hikaye anlatımının yanı sıra görsel üslupta da kitabın benzersiz niteliklerini yakalamaktan heyecan duyuyoruz” diye ekledi Duncan. “Will Collins’in yazarımız olmasıyla birlikte, bu proje birçok çizgi roman hayranını heyecanlandıracak ve Ryan Andrews’un harika çalışmasının yeni izleyicileri keşfetmesine yardımcı olacak bir film olacağını biliyoruz.”

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Happy Madison, Netflix İçin “Home Team” Adlı Futbol Filmi Yapacak

Netflix’te Yayınlanan Komedi Dizisi ‘Gentefied’in 2. Sezon Çekimleri Başladı