Marie Claire’in 2019 yılının ilk kapağında yer alan güzel oyuncu Penelope Cruz, merak edilen soruların yanıtlarını magazin dergisiyle paylaştı.

Annelik hakkında onu şaşırtan şey hakkında:

Beni en mutlu eden şey anne olmamdı. Ama anne olmakla ilgili beni şaşırtan birçok şey var. İçinizde gerçekleşen bir devrim gibi, çok hayvansal bir durum. Anne olduğunda tüm dünya farklı görünüyor. Anne olduğunda ilk önceliğin kendin olmuyorsun ve bence bu gerçekten de güzel bir şey. 

Eşi ve aynı projelerde yer aldığı Javier Bardem hakkında:

Açıkçası, sadece lojistik nedenlerden dolayı, ‘Ah, hadi beraber projelerde çalışalım çünkü böylesi daha kolay olur.’ tarzında düşünerek rollerimizi seçemeyiz. Aslında aynı projelerde yer almak bizim isteyerek yaptığımız bir şey değil, kısmen sahip olduklarımızı koruma arzusu. Bir açıdan, Javier ile birlikte oynamak daha kolay çünkü sen o kişiyi tanıyorsun, o seni tanıyor ve beraber çalışmalarınız çok daha benzer oluyor. Bir açıdan da her sene beraber aynı projede yer alma fikri çok korkutucu. Her ne kadar beraber çalışmak çok güzel deneyimler sağlasa da, arada bir beraber çalışmak daha iyi olur diye düşünüyorum.

Hollywood dışında da Time’s Up hareketinin genişlemesi projeleri hakkında:

Bir öğretmen veya bir doktora birileri tarafından bir mikrofon verilip: ‘Sen ne durumdasın? Sen de bu tür taciz/tecavüz olaylarından yaşıyor musun?’ diye sorulmuyor. O yüzden bu konuda sadece bizim endüstrimiz hakkında konuşmadığımı belli etmek benim için önemli. Bu olaylar tüm endüstrilerdeki ve her ülkede kadınları etkiliyor ve ben onların adına, hiçbir zaman sorular sorulmayacak olanlar adına konuşacağım. Bu konuda erkeklerin de kurban olabileceğini hatırlatmakta fayda var. Eğer bu mücadeleyi birlikte vermezsek hiçbir işe yaramaz.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like