Alec Baldwin’in seslendirdiği “Patron Bebek” hayranları, animasyon komedi filminin 26 Mart’ta planlanan çıkış tarihinden 17 Eylül 2021’e taşındığından, devam filmini izlemek için biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

Patron Bebek 2, piyasaya 26 Mart 2021 tarihinde yayınlanmak üzere ayarlanmıştı, ancak şu anda koronavirüs salgını nedeniyle ABD’deki sinemaların yalnızca %60’ının, diğer ülkelerde ise aynı oranda kapalı olması nedeniyle filmin vizyon tarihi ileriye alındı ve 17 Eylül 2021 tarihine taşındı.

Universal Pictures ve DreamWorks Animation, dün yaptıkları açıklamada, animasyon devam filmi “Patron Bebek: Aile Şirketi”nin ilkbahardan sonbahara geçeceğini duyurdu. Bu plandaki değişiklik aynı zamanda DreamWorks Animation’ın Eylül tarihi için hazırlanan yeni filmi “The Bad Guys”ın da erteleneceği anlamına geliyor. Ancak önümüzdeki haftalarda filmin yeni bir 2022 çıkış tarihi açıklanacak.

2017’de vizyona giren orijinal film “Patron Bebek” dünya çapındaki gişede 520 milyon dolardan fazla hasılat yaptı. Aynı zamanda en iyi animasyon filmi dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. Devam filminde, Templeton Brothers, Tim (seslendiren James Marsden) ve küçük kardeşi Ted’i (Baldwin tarafından seslendirilen “Patron Bebek”) şimdi büyümüşlerdir.

Jeff Goldblum, Eva Longoria ve Ariana Greenblatt filmin ana oyuncu kadrosunu Tina’yı (Tim’in kızı ve kasabadaki yeni patron bebek) seslendiren Amy Sedaris ile tamamladı. Film yapımcısı Tom McGrath yönetmen koltuğuna oturmak için geri dönerken, Lisa Kudrow ve Jimmy Kimmel de Ted ve Tim’in ebeveynleri rollerini yeniden canlandırıyor. Filmin yapımcılığını ise Jeff Hermann üstleniyor.

Aaron Blabey’in çok satan ve büyük başarı yakalayan kitap serisine dayanan “The Bad Guys”, Pierre Perifel tarafından Etan Cohen ve Hilary Winston’un yazdığı bir senaryodan yönetiliyor. Animasyon filmi, kendileri için zorlu bir işe girmeye çalışan beş kötü şöhretli adam olan Bay Wolf, Bay Snake, Bay Piranha, Bay Shark ve Bayan Tarantuala’ya odaklanıyor ve Sam Rockwell, Awkwafina, Craig Robinson ve Marc Maron’u da içeren bir seslendirme kadrosuna sahip.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like