Fantastik ve büyüleyici bir sezonun ardından, Gentefied izleyicileri ikinci bir sezon bekliyorlardı. Netflix, izleyicilerin isteğini yerine getirdi ve Gentefied’in ikinci sezon için geri döneceğini açıkladı. 

Gentefied, aynı adlı kısa filmden uyarlanan bir Netflix orijinal komedi-drama dizisidir. Marvin Lemus ve Linda Yvette Chávez tarafından yaratılan dizi, Ugly Betty yıldızı America Ferrera tarafından üretildi ve yönetildi.

Gentefied’in çıkışından neredeyse üç ay sonra Netflix nihayet, ikinci sezon için dizinin yenilenmesini onayladı.

Peki Gentefied’in ilk sezonunda neler yaşandı? Morales ailesi, Erik’in yeni doğmuş kızı olan Delfina’nın doğumunu kutlamakla meşgulken, Pop’un başı bela girdi ve altı ay önceki vandalizm suçlamasından ötürü olağanüstü bir para cezası nedeniyle tutuklandı. Dizinin ilk bölümünde Pop, kamuya açık bir şekilde idrara çıktığı ve cam kırdığı için tutuklandı ve kefaletten çıktıktan sonra mahkemeye döndüğü veya eylemleri için para cezası ödediği hiç görülmedi.

Pop’un ICE tarafından götürüldüğünün bilgisi olmadan, Morales ailesi onu bulmak için çaresiz kalır. Eğer şanslılarsa Pop adına ödenmemiş suçlamaları öğrenebilirler, ancak yine de ülkeden sınır dışı edilebilir. Bir işletme sahibi olmasına rağmen Pop, belgesiz bir göçmendir. Erik ve Lidia’nın Palo Alto, California’ya taşınma hayalleri, Pop eve getirilene ve Mama Fina’nın geleceği güvence altına alınana kadar askıya alınmak zorunda kalabilir.

Peki Ana ve Yessika çifti arasındaki anlaşmazlığın ardından ikili ikinci sezonda yeniden bir araya gelecek mi?

2. sezonu için çekimleri başlayan Gentefied dizisinin şu anki prodüksiyonun ne durumda olduğundan bahsedelim. Gentefied 2. sezon çekimlerinin 8 Şubat 2021’de başlayacağı birçok kaynak tarafından öğrenilmişti. Fakat çekimlerin ne kadar süreceği şu anda bilinmiyor.

8 Şubat 2021’de, Netflix’in Con Todo hesabı sayesinde çekimlerin 2. Sezon için başladığını öğrendik. Ayrıca America Ferrera’nın 2. sezon için yönetmen koltuğuna geri döneceği doğruladı.

Peki Gentefied dizisinin 2. sezonu Netflix platformunda ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Diğer tüm film ve dizi çekimleri gibi COVID-19 nedeniyle Gentefied dizinin çekim tarihleri ​​de ertelenmişti. Çekimlerin 2021’in 1. çeyreğinde başlaması beklendiğinden, Gentefied’in 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında Netflix’e döndüğünü görebiliriz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like