in

Merakla Beklenen Film “Uncharted” Netflix’e Geliyor!

Haziran ayına hızlı giriş yapan Netflix, Temmuz ayında da yine iddalı yapımları platformuna alıyor. Yaz sezonuyla birlikte dizi çeşitliliğini çoğaltan Netflix, rakiplerin her zaman önünde olmak istiyor. Bu yüzden de vizyondan sonra birçok filmin anlaşmasını hemen yapmak istiyor.

Netflix sahiplerinin en çok merak ettiği filmlerden biri ise Uncharted. Belli bir süredir bekleyen izleyiciler nihayet filme kavuşuyor. Türk izleyiciler ise ülkemizde gelip gelmeyeceğini merak ediyor. İşte film hakkında tüm detaylar…

Uncharted, Temmuz ayında Netflix’te

İlk döneminde Netflix’e girecek birçok Sony filminden biri olan Uncharted ve nihayet Temmuz 2022’de izleyici ile bulaşacak. Gelen haberlere göre 15 Temmuz’da hizmete girecek. Film, şu an için yalnızca Amerika Birleşik Devletleri için geçerlidir ve diğer bölgelerle ilgili ayrıntılar henüz gelmedi.

Son on yılda çeşitli girişler yapan PlayStation video oyunlarına dayanan film, Tom Holland’ın efsanevi bir servet avcısı olan Nathan Drake rolünü üstlendiğini gösteriyor..

Sony, Uncharted’ı sinemalarda ne zaman çıkaracak?

Halihazırda Sony, Uncharted’ı 18 Şubat 2022’de piyasaya sürmeyi planlamıştı. Yapım şirketi sözünde durarak 18 Şubat’ta öncelikle Amerika’da olmak üzere diğer bölgelerde de gösterime sundu. Üzerinden yaklaşık 6 geçen film artık online platformlarda yerini almaya hazırlanıyor. Film gişe ayrıca 400 milyon doların üzerinde hasılat yaptı.

Uncharted ne zaman Netflix’te olacak?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, tam gün sayısının farkında değiliz ancak geçmişte Starz sürümlerini kullanırken 120 ila 223 gün arasında kalabiliyor.

Netflix’in filmi 2022 Temmuz ortasından Eylül 2022’nin sonuna kadar taşıması bekleniyor. Şimdi, filmin 15 Temmuz 2022’de Netflix’e gelmesi nedeniyle Uncharted ile sinemalarda yayınlanmasından tam 119 gün sonra Netflix’e gelecek. Öncelikle Amerika’da çıkacak olan film daha sonrasında Türkiye ve Avrupa gibi ülkelere gelmesi öngörülüyor.

Written by Sena Konakçı

Bir cevap yazın

The Boys 3. Sezon 5. Bölüm Özeti

NCIS ile Netflix’in Yıldızları Barışmıyor: 16. Sezon Sonrası Yok!