İspanyol Magic Mike benzeri striptizcinin draması, Netflix’teki Toy Boy’un ikinci sezonunda ortaya çıkmaya devam ediyor. Cinsel gerilim dizisinin ikinci sezonunun sekiz bölümünün tamamı 11 Şubat Cuma günü Netflix’te yayınlandı ve daha fazla seks, daha fazla drama ve daha seksi erkek vücutları içeriyor.

Toy Boy 2. Sezonda Neler Göreceğiz?

Dizinin ana karakteri, genç bir striptizci olan Hugo Beltrán, Philip Norman’ın öldürülmesi için mazeret bulabildi. Ancak bir önceki sezonda üstesinden geldiği düşmanlar artık onun bedel ödemesini istiyor.

Triana bombalama nedeniyle ölümle karşı karşıya ve Hugo bunu yapanı bulmak için çabalıyor. Kim olduğunu öğrenmek için takip etmeye devam etmeliyiz.

 

 

Medina ve Rojas aralarındaki anlaşmazlıkları halletmiş gibi görünseler de yaraları hâlâ taze. Benigna, Komiser Zapata emekli olana kadar Medina-Rojas’ın aralarının açılmasını önleme rolünü üstleniyor. Bu arada Macarena, seks bağımlılığını engellemek için bir rehabilitasyon tesisine katılır.

Toy Boys, Triana’nın cinayetinin kulüple bağlantılı olduğuna dair söylentileri duyunca Marbella’daki Yüzde Bir Striptiz kulübüne katılır. Sonuç olarak, Toy Boys gerçeği ortaya çıkarmak istiyor.

One Percent’i yöneten İtalyan kardeşler El Turco ve Rania, kulüplerinin sırlarını saklamaya çalışır. Bütün bunlar 2. sezon için yeni maceralar hazırlayabilir.

Oyuncu Kadrosu

Şovun 2. sezonunda, Hugo Beltrán González olarak Jesús Mosquera da dahil olmak üzere önceki sezonun karakterlerinden birkaçı geri dönüyor. 2. sezonda yer alan diğer oyuncular: Macarena Medina de Solís olarak Cristina Castaño, Triana Marín olarak María Pedraza, Iván olarak José de la Torre, airo rolünde Carlo Costanzia, Germán rolünde Raudel Raúl Martiato ve Andrea Norman Medina rolünde Juanjo Almeida.

Yeni isimler arasında Álex González, Federica Sabatini, Pedro Casablanc, María Pujalte, Adelfa Calvo, José Manuel Seda ve Miriam Díaz Aroca yer alıyor.

Sezonun sonlarına doğru Enrique Arce, Paco Marín, Ibrahim Al-Shami, Toni Zenet, Juan Betancourt ve Maxi Iglesias gibi isimleri de görüyoruz.

Toy Boy 2. sezon prodüksiyonunun arkasındaki ekip, yaratıcı olarak görev yapan Cesar Benitez, Juan Carlos Cueto ve Rocio Martinez Llano’dan oluşuyor. İspanyol prodüksiyon şirketi Plano a Plano diziyi yaptı.

Toy Boy 2. sezon Netflix fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like