in

Hulu’nun Orijinal Dizisi ‘Dollface’ 12 Şubat Günü Yayınlanıyor

Dizinin çıkışından yaklaşık iki yıl sonra, Hulu’s Dollface tekrar geri döndü ve kız draması ve ikilemlerle çok hararetli bir hikaye izleyenleri bekliyor. Bugün erken saatlerde, dizi Twitter’da Hulu’daki prömiyerini duyurdu. Gönderide, “En iyi arkadaşlarınızı arayın çünkü #Dollface’in yeni sezonu artık @hulu’da yayınlanıyor!” yazıyor. Duyuru, dizinin önde gelen dört kadınının ve kız grubuna yeni eklenen 3 yeni ismin fotoğrafı ile birlikte paylaşılmış.

Dollface 2. Sezonu Kaç Bölümden Oluşacak?

Tıpkı önceki sezonda olduğu gibi, 2. sezonda da tüm başlıkları feminizme odaklanan on bölüm yer alacak. Bölüm isimleri şu şekilde: Bölüm 1: Travel Agent; Bölüm 2: Right-Hand Woman; Bölüm 3: Boss Lady; Bölüm 4: Power Player; Bölüm 5: Miss Codependent; Bölüm 6: Space Cadet; Bölüm 7: Molly; Bölüm 8: Homecoming Queen; Bölüm 9: Princess Charming; Bölüm 10: Birthday Girl.

Dollface 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Dollface 2. sezonun tüm bölümleri 11 Şubat 2022 Cuma günü Hulu’da yayınlanacak.

Bu platformda bulabileceğiniz Dollface’e benzer romantik komediler arasında How I Met Your Mother, Modern Family, One Tree Hill, Desperate Housewives ve Felicity yer alıyor.

Oyuncu Kadrosu

Dizinin en iyi dört arkadaşı Jules Wiley rolünde Kat Dennings, Madison Maxwell rolünde Brenda Song, Stella Cole rolünde Shay Mitchell ve Izzy Levine rolünde Esther Povitsky’den oluşan rollerini yeniden canlandıracaklar.

Yeni sezonda oyuncu kadrosuna yeni eklenenler Liam rolünde Jayson Blair, Ruby rolünde Corinne Foxx, Alison J. rolünde Chelsea Frei, Liv rolünde Lilly Singh ve Luke Cook.

Fragman

Jules ve arkadaşları otuzlu yaşlarına girerken, hayat daha da karışacaktır. Ama yan yana durdukları sürece baş edemeyecekleri hiçbir şey yoktur. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Netflix, Kore Yapımı “Forecasting Love and Weather” Dizisinin İlk 2 Bölümünü Bu Hafta Sonu Yayınlıyor

Netflix, Toy Boy Dizisinin 2. Sezonunu Yayınladı