Netflix, yakında çıkacak olan komedi dizisi ‘Dad Stop Embarrassing Me!’ İçin ilk fragmanı yayınladı. Dizide Jamie Foxx, genç kızına tam zamanlı babalık yapan başarılı bir iş sahibi ve bekar Brian Dixon olarak yer alıyor. Aktörün kendi kızı Corinne Foxx ile olan ilişkisinden ilham alan Akademi Ödüllü aktör, Jamie Foxx Show’un 100 bölümden sonra sona ermesinden bu yana 20 yılda ilk kez çoklu kameralı komedi dünyasına geri dönüyor. David Alan Grier, Brian’ın babası rolünü üstlenirken Kyla-Drew, Brian’ın kızı Sasha’yı canlandırıyor. Porscha Coleman, Brian’ın kız kardeşi Chelsea’yi canlandırırken, Jonathan Kite, Heather Hemmes, Valente Rodriguez ve Miracle Reigns grubun geri kalanını oluşturuyor.

Dad Stop Embarrassing Me!, tam olarak yeni bir çığır açacak gibi görünmüyor ve bir sitcom’dan beklediğimiz tüm beklenen hikaye, karakter ve mizah ritimlerini tutturuyor gibi görünüyor. Ancak Foxx’un inkar edilemez yıldız gücünün varlığı ve onu komedi rolünde görme yeteneği, bu diziyi şimdiden izleyicileri heyecanlanacak bir dizi haline getiriyor. Fakat her şeye rağmen, Dad Stop Embarrassing Me! özellikle Foxx’un sitcom geçmişi ve yayın hizmetindeki önceki başarısı göz önüne alındığında, Netflix için ciddi bir hit olma şansı var.

Foxx, dizi sorumlusu olarak rol alan ve önceden The Jamie Foxx Show’da yer alan Bentley Kyle Evans ile yeniden bir araya gelirken, tüm bölümlerin yönetmenliğini ise yönetmen Ken Whittingham yapıyor. Dad Stop Embarrassing Me!, Foxx’un geçen yılın son derece popüler süper kahraman aksiyon oyunu Project Power’ın ardından ikinci yüksek profilli Netflix orijinali olacak.

Foxx, Aralık ayında çekime başlayan bilim kurgu komedisi They Cloned Tyrone için John Boyega ve Teyonah Parris ile ekip olmanın yanı sıra, vampir macerası Day Shift için de imza attı. Day Shift’de Foxx, vampir avcısı olan bir babayı canlandırıyor. Bu projede John Wick ikilisi Chad Stahelski ve Shay Hatten sırasıyla yapımcı ve yazar olarak yer alıyor.

Dad Stop Embarrassing Me!, Netflix’te 14 Nisan’da yayınlanacak. Dizinin fragmanına göz atabilirsiniz:

Dizi için yazılan özet ise şöyle:

Başarılı bir işletme sahibi ve bekar biri olan Brian Dixon (Jamie Foxx), genç kızı Sasha’nın (Kyla-Drew) beklenmedik bir şekilde tam zamanlı babası olur. Yeni bir sayfa açmaya kararlı olan Brian, Sasha’nın ona nasıl uyum sağlayacağını öğrenmek için babasından (David Alan Grier) ve kız kardeşinden (Porscha Coleman) alabileceği tüm yardımlara ihtiyaç duyar. Dad Stop Embarrassing Me!, Foxx’un aynı zamanda yönetici yapımcı olarak da görev yapan kızı Corinne Foxx ile gerçek hayattaki ilişkisinden ilham alıyor. Çoklu kameralı bu sitcom, Foxx’u şov yönetmeni Bentley Kyle Evans (‘The Jamie Foxx Show’) ile yeniden bir araya getiriyor ve yönetmenliğini Ken Whittingham (‘black-ish’) yapıyor.

Bir cevap yazın
You May Also Like