Netflix izleyicileri için hayal kırıklığı yeni filmden geldi. Birçok kişinin beklediği Tom Holland yapımı için Netflix’ten umutsuz haber geldi. Yeni Tom Holland liderliğindeki Uncharted filmi, Sony’den Netflix’e gelen ilk film listesi arasında yer alacak ancak ertelendi.

İlk ödeme döneminde Netflix’e girecek birçok Sony filminden biri Uncharted ve nihayet Temmuz 2022’de özellikle 15 Temmuz’da hizmete gireceği haberini almıştık. Netflix sürümü ABD’de Ağustos 2022’ye ertelendi. Ancak, şimdi Netflix Hindistan’da yayınlanıyor.

Son on yılda çeşitli girişler yapan PlayStation video oyunlarına dayanan film, Tom Holland’ın efsanevi bir servet avcısı olan Nathan Drake rolünü üstlendiğini gördü.

Film, gişede 400 milyon doların üzerinde hasılat elde ettiği yılın başlarında Sony için bir hit oldu.

Holland’ın yanı sıra Mark Wahlberg’in Sully, Sophia Taylor Ali’nin Chloe ve Tati Gabrielle’in Braddock olarak ikonik rolünü oynadığını gördü.

Uncharted ne zaman Netflix’te olacak?

Netflix, 2021’de yapılan yeni Sony anlaşması sayesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde Uncharted yayına alabiliyor. Sony’nin tüm sinema filmleri Netflix’e ödeme 1 penceresinde geliyor.

Bu ödeme-1 penceresinin tam olarak ne kadar süreceği hala belirsiz. Sinemada gösterime girmesini takip eden 120 ila 200 gün arasında olduğu düşünülüyor.

Haziran ayında, filmin gösterime girmesinden tam 119 gün sonra Netflix’e geleceğine ve 15 Temmuz 2022’de Netflix’e geleceğine dair onay almıştı.

Ne yazık ki Netflix’in 15 Temmuz’da Uncharted’ı almayacağını öğrendik . Görünüşe göre şimdi bir aydan fazla erteleniyor.

Uncharted sayfasındaki güncellenmiş bir mesaj, Uncharted’ın 19 Ağustos 2022’ye kadar Netflix’e gelmeyeceğini söylüyor.

Bir cevap yazın
You May Also Like