2003 yılından bu yana ekranlarda yerini alan NCIS, 19 sezondur yüzünü eskitmedi. Önemli yapımların başında gelen dizi, bir türlü Netflix’te izlenme düzeyine ulaşamadı. Anlaşılamayan sözleşmeler yüzünden hem ülkemizde hem dünya genelinde izleyebilmek pek mümkün değil.

NCIS , CBS’de 19. sezon için geri döndü ve Netflix’te yetişmek istiyorsanız, ABD hala hit CBS şovunun çok gerisinde. Bu noktada, 16, 17, 18 ve şimdi 19. sezonu Netflix’e hiç gelmeyecek gibi.

Şu anda yalnızca Netflix ABD’nin NCIS’e erişimi olduğunu ve diğer bölgelerin gelecekte önceki sezonlardan herhangi birini almasını beklenmiyor.

NCIS dizisi hakkında

Dizi, 15 yılı aşkın bir süredir ekranlarımızda ve hayranlar kitlesi hiçbir zaman azalmıyor. Aksine diziye yeni katılımcılar geliyor. NCIS: Los Angeles ve NCIS: New Orleans gibi oyunlarla birden fazla spin-off üretti. Ancak Netflix’te düzenli güncellemeler almak için yalnızca orijinal diziler kullanıldı.

“Büyük Vaka Müdahale Ekibi” kurgusal Deniz Kuvvetleri Suç Araştırma Servisi’nin bir parçasıdır. Ekip, Washington DC’de Washington Navy Yard’ın saha ofisinde bulunuyor. Deniz Piyadeleri veya Deniz Kuvvetlerinin bir üyesi tarafından bir suç işlenirse, soruşturma için MCRT gönderilir.

Yapım, özellikle Netflix ABD’de en çok izlenen edinilmiş dizilerden biridir. Nielsen Top 10 verileri, yalnızca 23 Ağustos ile 29 Ağustos arasındaki haftada 586 milyon dakika kazanmasıyla dizinin kullanıcılar için büyük bir çekicilik olduğunu gösteriyor.

Alternatif arayanlar Amazon Prime üzerinden şansını deneyebilir

2018’den beri, CBS’nin Netflix’teki iki ana oyunu artık yıllık güncelleme almıyor. Netflix’teki en yeni sezon olan 15. sezon, Haziran 2018’de eklendi ve o zamandan beri NCIS ve Criminal Minds güncellenmedi. Criminal Minds, bildiğiniz gibi, Haziran 2022’nin sonunda Netflix’ten ayrılmaya hazırlanıyor.

NCIS ne yazık ki Netflix’te değil. Dizi, Disney+ ve Amazon Prime’da takip edilebiliyor. 19 sezonu Disney+’da ve 16’sı Prime’da mevcut.

Bir yanıt yazın
You May Also Like