1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. Stranger Things Oyuncusu Millie Bobby Brown’ın You Dizisi Hakkındaki Yorumları Tepki Çekti

Stranger Things Oyuncusu Millie Bobby Brown’ın You Dizisi Hakkındaki Yorumları Tepki Çekti

Netflix’teki Stranger Things’deki oyunculuk yeteneği ile yıldızı parlayan 14 yaşındaki oyuncu Millie Bobby Brown, Netflix’in yeni orijinal dizisi You hakkındaki görüşlerini geçtiğimiz gün Instagram hesabından paylaştı. You dizisinde Penn Badgley isimli karakter takıntılı bir şekilde bir kadına aşıktır ve ona ulaşmak için her yolu mubah görmektedir. Brown, Instagram hikayelerinden You dizisindeki Penn Badgley isimli takıntılı karakteri savununca tepki gördü.

Az önce yeni dizi You’ya başladım. Penn Badgley karakteri korkutucu değil, kıza aşık ve bunda bir sorun görmüyorum. Yani.. diziye bayıldım. Deli gibi izleyeceğim. 

Bu arada, herkes bana ‘Iyy, o bir stalker.. Neden bunu destekliyorsun?’ diyor. Hayır, ben öyle demek istemedim. Penn, kıza aşık. Şöyle ki.. sadece diziyi izleyin ve benim görüşlerimi yargılamayın.

Brown tüm kesimlerden takıntılı bir aşığı ve bir katili savunduğu için tepki görünce görüşlerini paylaştığı her şeyi silerek olayı geride bırakmaya çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>