Birden fazla gecikmenin ardından, Tom Clancy’nin aynı adlı romanından uyarlanan ve Jack Ryan’ın film serisinin bir yan ürünü olan ‘Without Remorse’, 30 Nisan’da Amazon Prime’a geliyor.

Michael B. Jordan’ın oynadığı ve  Tom Clancy’nin Without Remorse romanının  film uyarlaması olan proje,  Nisan ayında Amazon Prime’a geliyor. Jordan, ilk olarak Eylül 2018 tarihinde Clancy’nin Without Remorse ve Rainbow Six adlı romanlarından uyarlanacak olan filmler için imzasını atmıştı. Clark’ın hikayesini anlatan Without Remorse,  1995 yılından bu yana, stüdyolar hikayeyi ekrana getirmeye çalışırken birden fazla yeniden yapılanma ile geliştirilmeye devam etti. Jordan nihayet kadroya alındıktan sonra, film 2019’un sonlarında üretime girdi ve Eylül 2020’de gösterime girmesi planlandı, ancak diğer Paramount Pictures filmlerinin yanı sıra koronavirüs salgını nedeniyle çıkış tarihi ertelendi. Paramount, filmin çıkışını 2 Ekim’e erteledi çekti ve Temmuz 2020’de Amazon, yayın hizmeti için filmin haklarını satın aldı. Without Remorse, Nisan yayınlanmaya başlayacak.

Amazon Stüdyoları, Jordan’ın yapım şirketi Outlier Society ile yaptığı film anlaşmasının duyurusunun bir parçası olarak, Without Remorse için Nisan ayında bir çıkış tarihi duyurdu. Aksiyon-gerilim filmi 30 Nisan’da Amazon Prime’da gösterime girecek.

Amazon Stüdyoları Başkanı Jennifer Salke, “Outlier Society ile ilişkimizi derinleştirmekten heyecan duyuyoruz. Michael, Liz ve tüm ekip, küresel hedef kitlemize ulaşabilecek ilgi çekici, başarılı ve bağımlılık yaratan içerikleri sergileme çabalarımızda kilit ortaklar olacaklar” dedi.

Salke, “Hem çizginin üstünde hem de altındaki çeşitliliğe vurgu yaparak yeni ve heyecan verici sesleri yükseltme tutkumuzu paylaşıyorlar. Tom Clancy evrenindeki bir sonraki proje olan ‘Without Remorse’ filmini herkesin görmesini bekleyemekteyiz. Bu heyecan yolculuğa hayranlar bayılacak” diye ekledi.

Stefano Sollima’nın yönettiği ve Taylor Sheridan ile Will Staples’ın birlikte yazdığı Without Remorse’da Jordanı, karısının öldürülmesinden sonra kendisini uluslararası bir komplonun içinde bulan ABD Donanması SEAL John Clark olarak görülüyor. Filmde ayrıca Jamie Bell, Jodie Turner-Smith ve Luke Mitchell rol alıyor. Jordan, daha önce Willem Dafoe ve Liev Schreiber’in oynadığı diğer Jack Ryan filmlerinde rol aldıktan sonra kahraman karakterini canlandıran en son kişidir.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like