Michael B. Jordan’ın rol aldığı başarılı filmi “Without Remorse”u büyük ekrandan popüler yayın platformu Amazon Prime’a taşıyor.

Amazon, Black Panther yıldızının başarılı filmi olan ve Tom Clancy’s Jack Ryan evreninin en önemli karakterlerinden biri olan aksiyon kahramanı John Clark’ın köken hikayesine dayanan “Without Remorse”un, Jordan’ın şirketle yaptığı prodüksiyon genişletilmesi olarak 30 Nisan’da Prime Video hizmetinin genel bir parçası olarak prömiyer yapacağını duyurdu.

Anlaşmanın bir parçası olarak, Jordan’ın Outlier Society şirketi, TV projeleri için Amazon ile özel bir genel ilişkiye ve bir film anlaşmasına sahip olacak. Ortaklığın amacı, bir basın bültenine göre, stüdyonun orijinal listesi için “çeşitli, cesur film yapımcıları ve yetenekleri sergileyen yüksek filmler üretmek ve satın almak”. Ayrıca Jordan’ın, oyun sırasında Pazar günü yayınlanan Alexa Super Bowl reklamında Amazon ile yaptığı işbirliği de dahil olmak üzere şirketle moda, müzik ve daha fazlası üzerinde çalıştığını görecek.

“Without Remorse”u yayınlanması yeni bir anlaşma başlatacak. Stefano Sollima’nın yönettiği filmde Jordan, hamile karısının bir Rus asker ekibinin elinde ölümü için adalet ararken uluslararası bir komployu ortaya çıkaran seçkin bir Neavy SEAL’i olarak görülüyor. İntikam yolunda, Clark’ın bir SEAL (Jodie Turner-Smith) ve gizemli bir CIA ajanı (Jamie Bell) ile ABD ve Rusya’yı topyekün bir savaşta birbirlerine karşı kışkırtmakla tehdit eden bir komplo içinde güçlerini birleştirdikleri görülüyor.

Jordan, “Outlier Society’nin film, televizyon ve multimedya içeriklerini aynı çatı altına getirmek bizim için heyecan verici bir şey” diye ekledi. “Amazon’un küresel ve geniş erişimi, bize izleyicilerimizi yenilikçi yollarla eğlendirme ve onlarla etkileşim kurma olanağı sunarken, aynı zamanda çok çeşitli hikayeleri ve hikaye anlatıcılarını destekleme taahhüdümüzü sürdürüyor. Bu baharda Without Remorse ile ortaklığımızı başlattığım için çok heyecanlıyım.”

Filmin ilk olarak Paramount aracılığıyla beyazperdede gösterilmesi planlanıyordu, ancak stüdyo nihayetinde koronavirüs salgınının ardından Amazon ile bir yayın anlaşması müzakere etti. John Krasinski, 2018’den beri şirketin Jack Ryan televizyon dizisinin iki sezonunun başında yer aldığı için, yayıncının Tom Clancy markasına bağlı en son büyük projesi olarak Amazon’a katılıyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like