Michael B. Jordan sadece “Creed” serisinin bir sonraki bölümünde rol almakla kalmayacak, aynı zamanda rol arkadaşı Tessa Thompson’ın söylediğine göre filmin yönetmen koltuğuna da oturacak.

MTV’den Josh Horowitz ile yaptığı röportajda aktris, Jordan’ın Sylvester Stallone “Rocky” filmlerinden çıkan üçüncü film olan ve aynı zamanda Jordan’ın ilk yönetmenlik denemesi olacak olan bir sonraki Creed filmini yöneteceğini söyledi.

Şu anda Sylvie’s Love filminde rol alan Thompson, Creed III’ün çekimlerinin 2021’de başlayacağını söylüyor. Ancak kendisi ve Jordan’a Rocky Balboa’nın, sekiz filmin hepsinde rol alan ve dört filmin yönetmenliğini yapan Sylvester Stallone’un katılıp katılmayacağı hala belirsiz.

Stallone, Creed II’nin 2018 yılındaki çıkışında Instagram’da “Rocky ailesini 40 yılı aşkın süredir kalplerine aldıkları için dünyanın her yerinden herkese teşekkür etmek istiyorum” dedi. “Bu anlamlı karakteri yaratabilmek ve oynayabilmek benim nihai ayrıcalığım oldu. Bu durum kalbimi kırsa da, ne yazık ki her şey geçmeli ve bitmeli. Siz nazik ve cömert insanları seviyorum ve en güzeli de ROCKY’nin içinde yaşadığı için asla ölmeyeceğini bilmek güzel. ”

Şubat ayında yapılan açıklamalarda Will Smith’in başrolünü oynadığı Richard Williams biyografik filmi “King Richard” dan Zach Baylin’in “Creed 3” filminin senaryosunu yazacağını bildirildi. Ancak olay örgüsüyle ilgili ayrıntılar açıklanmadı. Bunun yanı sıra film için herhangi bir prodüksiyon tarihi de belirlenmemişti.

Jordan ve Thompson, yönetmen Ryan Coogler’in 2015’te yaptığı “Creed”in yanı sıra 2018 yapımı devam filmi “Creed II”de de rol aldı. İlk film dünya çapında 173 milyon dolar hasılat elde ederken, ikincisi 214 milyon dolarlık bilet satışına ulaştı.

Jordan bundan sonra casus gerilim filmi “Without Remorse” da görünecek ve ayrıca Danny Boyle’un 1000 yaşındaki İncil’deki adam hakkındaki “Methuselah”ın kadrosuna katıldı.

Bir cevap yazın
You May Also Like