1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. Kraliçe Elizabeth’den Gelini Meghan Markle’ın Memleketi California’da Çıkan Yangın İçin Geçmiş Olsun Mesajı

Kraliçe Elizabeth’den Gelini Meghan Markle’ın Memleketi California’da Çıkan Yangın İçin Geçmiş Olsun Mesajı

Kraliyet ailesinin en yeni üyesi olan Meghan Markle’ın memleketi California’da büyük bir yangın çıktı. Aralarında Gerard Butler, Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Caitlyn Jenner gibi ünlü isimlerin ve halkın da bulunduğu birçok insanın evi kül oldu.

Kraliçe, California’da çıkan büyük yangın için Donald Trump’a bir mesaj gönderdi.

Kraliçe’den Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanına, 

Prince Philip ve ben, ülkenin bir yanını kaplayan harap edici ateşlerden ıstırap çekmeye devam eden California’daki insanlarla en içten şekilde aynı duyguları paylaşıyoruz. Düşüncelerimiz ve dualarımız olayda zarar gören aileler ve arkadaşlarla, aynı zamanda da evlerini ve geçim kaynaklarını kaybedenlerle birlikte. ABD acil servislerinin ve destek sağlayan gönüllülerin cesaretine ve özverisine saygılarımı sunuyorum.

NBC’nin raporlarına göre yangın nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 71 kişiye ulaşırken, yetkililer hala etkilenen 1.011 kişiyi bulmaya çalışıyorlar. Aynı zamanda yangınlar nedeniyle yaklaşık 52.000 kişi evlerinden ayrılmak zorunda kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>