Marvelous Mrs. Maisel, Emmy ödüllü dizisini yaklaşan ve henüz onay verilen beşinci sezonunun ardından sona erdirecek.

Yeni sezon/final duyurusu, Amy Sherman-Palladino’nun 1950’lerin ünlü stand-up komedyeni hakkındaki dramının Prime Video’da finalden bir önceki dördüncü sezonunu başlatmasından birkaç saat önce geldi (ilk iki bölüm Cuma günü yayınlanacak).

Amy, Dan [Palladino, yönetici yapımcı] ve The Marvelous Mrs. Maisel, kadınlar hakkında anlattığımız hikayeleri yükselterek benzersiz bir yol açtılar. Amazon Studios başkanı Jennifer Salke yaptığı açıklamada, sektörümüzdeki normlara meydan okuyor ve benzersiz hikaye anlatımlarıyla eğlence ortamını büyük ölçüde değiştiriyor, diye belirtti. “Onlarca ödül, Maisel’in mirasını birçok yönden pekiştiriyor, ancak daha kalıcı ve dokunaklı olan şey, Amy’nin yarattığı karakterler ve onun ve Dan’in hayata geçirdiği neşeli, parlak, benzersiz dünya, diye ekledi.

Salke, “Bu dizi Prime Video için çok şey ifade ediyor ve başarısının etkileri son sezonundan çok sonra hissedilecek,” diye devam etti. Hayranlarımızın ve dünya çapındaki Prime Video izleyicilerimizin bu çığır açan ve unutulmaz dizinin zirvesine çıkarken her anın tadını çıkarmasını sabırsızlıkla bekliyorum.” Diye belirtti.

Maisel’in beşinci ve son sezonunun prodüksiyonu şu anda New York’ta devam ediyor.

Bir cevap yazın
You May Also Like