in

Marc Maron ve Stephen Root, Andrea Riseborough’un Yer Aldığı Drama Filmi “To Leslie”nin Kadrosuna Katıldı

Marc Maron ve Stephen Root, Andrea Riseborough’un piyangoyu kazanıp parasını çabucak harcayan ve ardına kalp kırıklıklarıyla dolu bir dünya bırakan Batı Teksaslı bekar bir anne olarak rol aldığı gerçek hayattan ilham alan drama filmi “To Leslie”nin oyuncu kadrosuna katıldı.

Maron, Batı Texas’ta sakin bir hayat yaşayan yalnız bir motel yöneticisi olan Sweeney’i canlandıracak ve Leslie’ye kimsenin yapamayacağı bir şans tanıyacak. Root, kendi kurallarına göre oynadığı sürece Leslie’ye yardım etmeye istekli, kır saçlı eski motorcu Dutch’ı canlandıracak.

Michael Morris (Bloodline, Better Call Saul) Ryan Binaco’nun senaryosunu yönetecek isim. Filmin prodüksiyonu şu anda Los Angeles’ta gerçekleşiyor.

“To Leslie” filminin yapımcılığını Eduardo Cisneros, Ceci Cleary, Claude Dal Farra, Brian Keady, Kelsey Law, Jason Shuman ve Philip Waley yapıyor. Mister Smith Entertainment uluslararası satışlarla ilgileniyor ve UTA Independent Film Group yurt içi satışları gerçekleştiriyor.

Maron, ayda ortalama 6 milyon indirme yapan ünlü podcast Marc Maron ile WTF’nin sunucusudur. Ağırladığı isimler arasında merhum Robin Williams, Keith Richards ve eski ABD başkanı Barack Obama yer alıyor. En son Netflix’in GLOW filminde rol aldı ve bu film ona iki SAG ödülü adaylığı getirdi. Kendi adını taşıyan dizisi Maron, IFC’de dört sezon yayınlandı. En iyi olarak Joker, Spencer Confidential ve Sword of Trust and Stardust filmlerindeki rolleriyle bilinir.

Root şu anda Alan Ball’un Uncle Frank adlı filminde rol alıyor. Bunun dışında Joel Coen’in yakında çıkacak olan filmi Macbeth’te yer alacak. Televizyon için en son HBO’nun Perry Mason adlı dizisinde yer aldı ve Barry’nin üçüncü sezonunu çekmeye başladı. Uzun metrajlı filmleri arasında Office Space, Dodgeball, Bombshell, J. Edgar, Get Out ve çok sayıda film yer alıyor.

Morris, Netflix’in Locke & Key’in pilot bölümünü yönetti. Buna ek olarak, Better Call Saul ve Preacher gibi projeler de var. AMC için Halt and Catch Fire ve Netflix için 13 Reasons Why dizisinin birkaç bölümünü de yönetti. Yönetmenlik çalışmaları arasında Showtime için Billions ve Shameless’ın yanı sıra Netflix için House of Cards ve Bloodline gibi filmler de yer alıyor.

 

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Netflix, Çin Fantastik Filmi ‘The Yin-Yang Master: Dream of Eternity’nin Haklarını Satın Aldı

Robert Eggers, Viking Filmi “The Northman”in Çekimlerini Tamamladı