in

Man vs Bee, Netflix’e Çıkmak İçin Gün Sayıyor…

Komedinin bilinen yüzü Rowan Atkinson, bu sefer Netflix dizisi için sahne alıyor. Çoğu kez vizyonlardaki filmleri süsleyen oyuncu bu sefer bir dizi için ekranların karşısına geçiyor. İlerlemiş yaşına rağmen performansından bir şey kaybetmeyen Atkinson, izleyicilere yine keyifli dakikalar yaşatmayı hedefliyor.

24 Haziran Cuma günü, Netflix üzerinden ilk bölüm izlenebilecek. Yapılan açıklamaya göre ilk sezon 9 bölümden oluşacak. Daha sonraki sezon ile ilgili henüz bir bilgi verilmedi.

Man vs Bee dizisinin yönetmen koltuğunda David Kerr yer alıyor. Yapımı ise Rowan Atkinson ve William Davies ikilisi üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Rowan Atkinson’a, Jing Lusi, Julian Rhind-Tutt, Greg McHugh, India Fowler, Claudie Blakley ve Tom Basden gibi isimler eşlik ediyor.

Man vs Bee dizisinin konusu

Rowan Atkinson, sevilen komedi aktörünün şimdiye kadarki en büyük mücadelesi olan bir arıyla yüzleştiğini görecek bir Netflix serisiyle geri döndü. Man vs Bee için yayınlanan bir fragman her şeyi aslında özetliyor. Arı, Atkinson’ın dünyasını tamamen yok ediyor. Isıran haşereyle mücadele ederken her zamanki fiziksel mizah ortamında parladığını görebiliyoruz.

24 Haziran’da platforma yüklenen yapım, Atkinson ve William Davies ( How to Train Your Dragon, Puss in Boots ) tarafından ortaklaşa oluşturuldu.

Kısa süre önce boşanmış, şanssız bir çocuk babası olan Trevor Bingley, sonunda House Sitters Deluxe’de iş bulduğu için çok mutludur ve son derece lüks, lüks, modern bir malikanesinde ilk görevine başlar.

Ancak, mülke girerken, Trevor’ı ısrarlı bir arı takip eder. Çok geçmeden kendini arıyla olan mücadelesinde bulur. Kim kazanacak ve bu süreçte ne gibi onarılamaz hasarlar olacak?

Written by Sena Konakçı

Bir cevap yazın

Obi Wan Kenobi 5. Bölüm Detayları: Bizleri Neler Bekliyor?

Amazon Prime’da İzleyebileceğiniz En İyi Filmler