in

Yakında Netflix’te Yayınlanacak Olan Kore Dizileri

Şu sıralar Netflix dediğimizde aklımıza Kore dizi ve filmleri geliyor. Bu furya Squid Game ile birlikte daha çok kuvvetlendi. Daha öncesinde de ilgi bir hayli fazlaydı. Ancak Squid Game, Kore dizilerini daha çok ileri taşıdı.

Online izleme platformu ise, 2022 yılı içinde yeni yapımları tek tek izleyici ile buluşturmayı hedefliyor. Birçok dizi bu ay ve önümüzdeki dönemde vizyona girecek.

Netflix’teki K-Dramalar yıldan yıla daha çok artıyor. Ayrıca dizilerin kalitesi daha da artmaya devam ediyor. 2022 şimdiden Netflix’teki K-Dramalar için inanılmaz derecede heyecan verici bir yıl olacak. 2022 ve sonrasında Netflix’e gelecek tüm yeni K-Dramaların bazılarını sizlerle paylaşacağız.

Tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi, yeni yılda Netflix’e gelen tüm yeni K-Drama’ları aylık önizlemelerle ve yolunuza çıkan heyecan verici K-Dramaların tümüne derinlemesine bakışlarla izlemeye devam edeceğiz.

La Casa de Papel: Kore (Sezon 1)

Bölümler: 12
Tür: Suç, Gerilim
Oyuncular: Yoo Ji Tae, Jeon Jong Seo, Park Hae Soo, Lee Won Jong, Kim Ji Hoon
Netflix Yayın Tarihi: 24 Haziran 2022

Dünya çapındaki İspanyol fenomeni Money Heist, Netflix’teki en etkili ve popüler İngilizce olmayan dramalardan biri oldu. Money Heist uyarlamasının üretime girmesi sadece bir zaman meselesiydi ve dizinin başarısını denemek ve kopyalamak için Güney Kore’de uyarlanacak.

Love To Hate You (Sezon 1) 

Mevsimler: 1 | Bölümler: 10
Tür: Dram | Süre: TBA
Oyuncular: Kim Ok Bin, Yoo Teo, Kim Ji Hoon, Go Won Hee, Lee Joo Bin
Netflix Çıkış Tarihi: 2022

Çaylak bir avukat olan Yeo Mi-ran ve Güney Kore’nin en popüler aktörü Nam Kang-ho, ikisi de aşka inanmıyor. Aşka inanmamasına rağmen, Nam Kang-ho romantik filmlerde rol almaya özel bir ilgi duyarken Yeo Mi-ran hukuk firmasındaki herhangi bir erkekten daha iyi performans göstermek ister. Kaderin dediği gibi, çift bir aşk savaşına girer.

Café Minamdang (Season 1)

Mevsimler: 1 | Bölümler: 16
Tür: Komedi, Gizem| Süre: 60 Dakika
Oyuncular: Seo In Guk, Oh Yeon Seo, Kwak Shi Yang, Kang Mi Na, Kwon Soo Hyun
Netflix Yayın Tarihi: 27 Haziran 2022

Eski profilci Han Joon ve meslektaşlarının yaşadığı gizemli olayları takip ediyor. Minamdang adlı şüpheli bir kafenin ve kafeyi ziyaret eden müşterilerin hikayesini anlatacak.

Carter (2022)

Yönetmen: Jung Byung Gil
Tür: Aksiyon, Suç, Dram | Süre: 133 Dakika
Oyuncular: Joo Won, Lee Sung Jae, Kim Bo Min,
Netflix Yayın Tarihi: 2022

İyi doktor dizisinin sevilen oyuncusu Joo Won, hafıza kaybı yaşayan Güney Koreli bir ajan olan Carter’ın gizemli bir virüsü araştırmak için gönderildiği ilk Netflix Orijinalinde oynayacak.

Little Women (Sezon 1)

Mevsimler: 1 | Bölümler: 12
Tür: Dram | Süre: 60 Dakika
Oyuncular: Kim Go Eun, Nam Ji Hyun, Park Ji Hoo, Wi Ha Joon, Uhm Ji Won

Amerikalı yazar Louisa May Alcott’un klasik Amerikan romanlarından birinin modern bir anlatımı. Dizi, 1860’ların Massachusetts’inde günümüz Güney Kore’sinde çağdaş bir ortamda geçiyor.

Written by Sena Konakçı

Bir cevap yazın

Loki 2. Sezon ile İlgili Detay: Eugene Cordero, Casey Olacak

The Umbrella Academy, 3. Sezonuyla İlgili Detaylar