Golden Globe Ödül Töreni bitmesine rağmen etkileri hala sürmekte, özellikle de Lady Gaga’nın üzerinde. Golden Globe’da En İyi Orijinal Şarkı dalında A Star Is Born filmindeki Andrew Wyatt, Anthony Rossomando ve Mark Ronson ile birlikte yazdığı Shallow şarkısı ile ödüle layık görülen güzel şarkıcı, ödül hakkındaki hislerini Instagram üzerinden paylaşarak teşekkür etti.

Ge.em gece ödülü kazandığımızda istediğim her şeyi söyleme fırsatım olmadı. Duygusallığımla çok fazla başa çıkmaya çalışıyordum ve tabi ki mikrofonu şarkının diğer yazarlarıyla da paylaşmak istedim. Bradley (Cooper) Shallow’u sevdiği için hepimiz çok minnettarız, şarkıyı yürekten okudu, eğer bu mükemmel film olmasaydı şarkı gerçek anlamda saygı görmeyecekti. O anı Bradley yarattı, anı yönetti ve dünyaya nasıl sunmamız konusunda bizimle iş birliği yaptı. Teşekkürler B (Bradley) ve teşekkürler Warner Bros. Teşekkürler HFPA, minnettarız.

Golden Globe Ödül Töreni’nin 2019 reyting sonuçları son üç yıl içindeki en düşük izleyici kitlesine ulaşıldığını gösterdi. Andy Samberg ve Sandra Oh’un sunuculuğunu yaptığı gecede 18.6 milyon izleyici ödül töreninin heyecanına ortak oldu. Geçen yılki Golden Globe Ödül Töreni 19 milyon izleyiciye ulaşmıştı.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like