Netflix, popüler dizisi La Casa De Papel’in Güney Kore uyarlaması için tanıtım fragmanı paylaşarak dizinin yakın bir zamanda vizyona gireceğinin sinyalini verdi! Money Heist: Korea – Joint Economic Area ismiyle izleyici karşısına çıkacak olan dizinin fragmanı, Yoo Ji-tae (When My Love Blooms) tarafından canlandırılan “Profesör”ün bir soygun planı yapmasıyla başlıyor. Profesör, birkaç geleneksel Kore maskesini ve ikonik Salvador Dali maskesini taşıyan bir duvarın önünde duruyor ve birini seçmek için elini uzatıyor. Sonrasında da Kriz Müzakere ekibinin başındaki Seon Woojin’i bir kontrol odasında görüyoruz. Fragman, her soygun üyesinin ve kod adlarının ortaya çıkmasıyla sona eriyor. Berlin, Tokyo, Moscow, Denver, Nairobi, Rio, Helsinki ve Oslo… Biraz daha yaratıcı olunabilirdi bizce. Ne dersiniz? Berlin demişken, size de Berlin’in yüzü biraz tanıdık gelmedi mi? İpucu verelim: Player 218.

Fragmanda gördüğü tanıdık yüzü hâlâ düşünenler varsa, Squid Game’de Cho Sang-woo rolünün sahibi -Player 218 desek daha doğru olur- Park Hae-soo, Profesör’ün sağ kolu Berlin olarak Kore uyarlamasında rol alacak. İspanyol uyarlamasındaki Berlin’i ve Hae-soo’nun Squid Game performansını düşününce, şimdiden isaabetli bir seçim olduğu yorumunu yapmak yanlış olmayacaktır.

Money Heist: Korea – Joint Economic Area’nın yayınlanma tarihi henüz açıklanmasa da bu sene içinde yayınlanması bekleniyor. Dizinin yönetmenliğini daha önce The Guest, Voice ve Black gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Kim Hong-sun üstlenecek. My Holo Love ve Psychopath Diary’nin yazarı Ryu Yong-jae, Kim Hwan-chae ve Choe Sung-jun ile birlikte dizinin senaristliğini üstlenecek. Ayrıca La Casa De Papel’in yaratıcısı ve baş yapımcısı Álex Pina, Kore uyarlamasında da baş yapımcı olarak görev alacağını doğruladı.
Bir cevap yazın
You May Also Like