in

Kevin Hart, Homofobik Tweetleri Sonrasında Oscar Ödüllerinde Sunucu Olma İhtimali Hakkında Konuştu

Sinema sektörünün en prestijli ödüllerinden sayılan Oscar Ödül Töreni’ne sayılı zaman kaldı. Ödül töreni daha yayınlanmadan, töreni sunacak kişi konusunda olaylar patlak verince ödül törenine aylar kala ismi magazin sitelerinde geçmeye başladı. Bu senenin sunucusu olacak kişi Kevin Hart olarak duyulduktan sonra, ünlü komedyenin geçmişte attığı homofobik tweetlerin ortaya çıkması ile Hart, kendisi isteği ile sunuculuk görevini bırakmıştı. 4 Ocak 2019’da Ellen DeGeneres’ın programına katılan Hart, tweetler hakkında konuştu.

Tweetler 10 sene öncesine ait. Bu olay, zaten hakkında konuştuğum ve özür dilediğim bir olay. O zamanlar ben, kahkaha arayan bir adamdı ve bu salakça idi, artık böyle şeyler yapmıyorum. Oscar Ödülleri’nde sahneye çıkmak ve çok çalışıp ilk defa bir ödül almayı başaran insanlar sahneye çıktığında gecenin benimle alakalı veya geçmişte benim yaptığım bir şeyle alakalı olmasını istemiyorum. 

Kevin, Ellen’ın programından sonra konu ile alakalı son kez Variety dergisine konuştu. Hart, Variety’e Oscar Ödül Töreni’nde sunuculuk yapması için gelen teklifin yeniden gündeme gelmesi hakkında bir şeyin olmayacağını söyledi.

Yeniden Oscar’da sunuculuk teklifimi kabul etme ihtimalim var mı? Hayır, o olay kapandı. Teklif geldi ve gurur vericiydi. Bana sunulan fırsat konusunda çok heyecanlıydım ve hala öyleyim. Benim için hayallerimin işiydi ve işi kapmıştım ancak sonrasında sunuculuk işinin gerçekleşmesini engelleyen şeyler ortaya çıktı. Ama bu konuda geri dönüşün olabileceğine inanmıyorum.

Written by Ayse Camurcu

Bir cevap yazın

Demi Lovato Game of Sultans Oyununun Reklamına Ateş Püskürdü – Instagram Yetkilileri Özür Diledi

Penelope Cruz, Annelik, Javier Bardem ve Time’s Up Hareketi Hakkında Konuştu