26 yaşındaki güzeller güzeli oyuncu ve manken Kate Upton, ağzı burnunda bir haldeydi ve sonunda doğum yaptı! Upton, Houston Astros’da basketbolcu olan eşi Justin Verlander ile ilk bebeklerini beklediklerini Temmuz ayında duyurmuştu. İkili 4 Kasım 2017 yılında dünya evine girmişti. Upton, 4 Kasım’da kocasıyla evlilik yıl dönümlerini Instagram hesabında paylaştığı düğün fotoğrafıyla kutladı.

“Bu sene, hayatımın en güzel senesiydi! World Series’i kazanmamla çılgın bir başlangıç oldu ve en yakın arkadaşım ve hayatımın aşkıyla evlenmek için gittiğim EN İYİ düğün hafta sonunu geçirdim. Şimdi aşkımızı ve evliliğimizin birinci yılında ailemizin yeni üyesine hoşgeldin demeye hazırlanmayı kutlamanın zamanı. Hayatın maceralarını seninle geçirmeye çok heyecanlıyım! Seni çok seviyorum! Mutlu birinci seneler.”

İkili ilk evlilik yıl dönümlerini kutladıktan çok kısa bir süre sonra, 7 Kasım 2018’de ilk çocuklarını kucaklarına aldı. Upton, bebeğin cinsiyetinin kız olduğunu da Instagram’da paylaştığı fotoğrafla duyurdu! Bebeğinin doğum tarihi olan 7.11.2018 tarihini ve bebeğinin ismini (Genevieve Upton Verlander) de Instagram’da paylaştığı fotoğrafa not düşen Upton, eşi Verlander ile küçük kızlarının da fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmedi. Upton, Cy Young Ödülleri’ni kazanamasa da bu manzaraya sahip olduğu için mutsuz olamayacağını da ekledi.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like