Julia Roberts ve George Clooney’nin romantik komedisi “Ticket to Paradise” önümüzdeki yıl sinemalarda olacak.

“Ocean’s Eleven” başrollerini ve uzun zaman arkadaşlarını yeniden bir araya getiren Universal Pictures filmi, 30 Eylül 2022’de vizyona girecek.

Ol Parker’ın (“Mamma Mia: Here We Go Again,” “Best Exotic Marigold Hotel”) yönetmenliğini yaptığı hikaye, sevgili kızlarının geçmişteki hatalarını tekrar etmesini engellemek için kendilerini ortak bir görevde bulan iki eski sevgili Clooney ve Roberts’ı konu alıyor.

“Ticket to Paradise” filminin çekimlerine bu yıl başlaması bekleniyor. Filmin çekimleri, Queensland, Avustralya’da gerçekleştirilecek.

Parker, Ticket to Paradise’ın yönetmen koltuğuna oturmasının yanı sıra filmin senaryosunu Daniel Pipski ile birlikte yazdı.

Tim Bevan ve Working Title’dan Eric Fellner filmin yapımcılığını Sarah Harvey ve Deborah Balderstone ile yapacak. Clooney aynı zamanda Smokehouse Pictures için Grant Heslov ile birlikte, Roberts ve Lisa Roberts Gillan ve Red Om Films için Marisa Yeres Gill ile birlikte yapımcılık yapıyor. Yapımdan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Erik Baiers ve geliştirme direktörü Lexi Barta ise Universal adına projeyi denetleyecek.

Clooney son olarak, küresel bir felaketin ardından geri dönen bir uzay gemisini uyarmak için Arctic Circle’da maceraya atılan bir bilim insanı olarak rol aldığı bilim kurgu filmi “The Midnight Sky”ı yönetti. Yapım şirketi Smokehouse Pictures, Ohio Eyalet Üniversitesi taciz skandalı hakkında bir belgesel dizisi hazırlamaya hazırlanıyor.

Roberts’ın son film rolü, bir bağımlının annesini canlandırdığı yürek burkan drama “Ben Is Back”de oldu. Roberts, TV tarafında ise Amazon Prime dizisi “Homecoming”in ilk sezonunun baş yapımcılığını ve başrolünü üstlendi.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like