Warner Bros., “Judas and the Black Messiah” filmi için çıkış tarihini 2021 başı olarak değiştirdi.

Daniel Kaluuya ve Lakeith Stanfield’ın başrollerini paylaştığı tarihi dizi 12 Şubat 2021’de gösterime girecek. Salı gecesi duyuru yapmadan önce stüdyo, filmi 2021’in başlarına ertelemiş ancak kesin bir tarih belirlememişti. “Judas and the Black Messiah”ın başlangıçta Ağustos 2020’de çıkarılması planlanmıştı, ancak gösterim tarihi pandemi nedeniyle ertelendi.

Önümüzdeki 12 ay boyunca Warner Bros. slate’in geri kalanıyla birlikte “Judas and the Black Messiah” filmi, şirketin yayın hizmeti HBO Max’te ve sinemalarda aynı anda gösterime girecek. “Wonder Woman 1984”, “Dune” ve “The Matrix 4”, karma gösterim stratejisini takip eden 18 film arasında yer alıyor. Bu filmler HBO Max’te bir aylık süre boyunca izlenebilecek.

Warner Bros. kısa süre önce takviminde birtakım ek değişiklikler yaptı ve “Mortal Kombat”, “Tom and Jerry” ve Hugh Jackman’ın bilim kurgu draması “Reminiscence” gibi film planlarında değişiklikler yaptı. “Reminiscence” vizyon programından çıkarılırken, diğer iki film ise 2021’de yeni tarihlere taşındı.

“Judas and the Black Messiah”, Shaka King tarafından yönetildi ve senaryosu ise King Will Berson tarafından yazıldı. Film, King, Berson ve kardeşler Kenny ve Keith Lucas’ın hikayesine dayanıyor. Kara Panter Partisi lideri Fred Hampton’ın hayatı ve suikastı gözler önüne seriliyor. Jesse Plemons, Dominique Fishback ve Martin Sheen oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Marvel’in süper kahraman gişe rekorları kıran filmi “Black Panther” in yönetmeni Ryan Coogler, filmin yapımcılığını Charles D. King (“Fences”, “Mudbound”) ile birlikte yaptı. Coogler, Ağustos ayında katıldığı bir online panelde, King’in kendisini projeye dahil etmesinden dolayı çok heyecanlandığını söyledi.

Coogler şunları ekledi: “Shaka’nın (filmin yönetmeni) bakış açısının ve hikayesini nasıl anlatmak istediğinin de son derece muhteşem olduğunu düşünüyorum.”

Başrolde yer alan Kaluuya, Hampton’ın hikayesini hayata geçirmek hakkında konuştu ve Kara Panterlerin insanların gerçekte nasıl hissettiğini ifade ettiğini ve toplumda bu tür bir mesajın bulunmadığını belirtti.

İşte filmin fragmanı:

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like