Edinilen bilgilere göre Cherry aktörü Jack Reynor, Chloë Grace Moretz ile birlikte başrolü paylaşacağı Amazon’un yeni dizisi The Peripheral’in kadrosuna katıldı.

Dizinin yaratıcıları arasında, popüler bilim kurgu gerilim dizisi ‘Westworld’ yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy yer alıyor.

Reynor geçenlerde Joe ve Anthony Russo’nun projesi olan Cherry’de Tom Holland ile birlikte görüldü. Fakat, Dollhouse (2012), Transformers: Kayıp Çağ (2014) ve Midsommar (2019) gibi filmlerle asıl ününü kazandı.

Proje, Cyperpunk yazarı William Gibson’ın romanından uyarlanıyor ve birden fazla zaman çizgisinden siber ve nano teknolojiye kadar Nolan-Joy ve Gibson fikirlerinin olağan karışımını içeriyor.

Chloe Grace Moretz ve Gary Carr zaten oyuncu kadrosunda yer alıyorlardı. Reynor, Moretz’in karakterinin, suikast için hedef alındığını öğrenen bir Deniz gazisi olan erkek kardeşini oynayacak.

Dizinin yönetici yapımcılığını yapan Nolan ve Joy’un yanı sıra proje yaratıcısı Scott B.Smith (A Simple Plan), yönetmen Vincenzo Natali (In the Tall Grass), showrunner ise Greg Plageman (Person of Interest), Athena Wickham (Westworld) ve Steven Hoban’dır (In the Tall Grass).

The Peripheral, Kilter Films ile birlikte Amazon Studios ve Warner Bros. Television’ın işbirliği ile yapılacak.

Reynor halen Tom Holland ile Cherry filminin yanı sıra Modern Love dizisinin iki sezonunda görülüyor. Oyuncu, kısa bir süre önce Will Poulter’ın oynadığı ve Galway Film Festivali’nde en iyi ilk kısa drama ödülünü kazanan Bainne adlı kısa filmini yazıp yönettiğinde kendini farklı işlerde kanıtlamış oldu. Oyuncu ayrıca da Mimi Leder’ın Ruth Bader Ginsburg biyografik filmi On the Basis of Sex’te Felicity Jones karşısında oynadı ve CBS All Access serisi içinde olan ve Sailor Bear ve Ridley Scott tarafından ortak yapılan Strange Angel serisinde yer aldı.

Reynor, WME ve MacFarlane Chard tarafından temsil edilmektedir.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like