Hulu, How I Met Your Father’ı 20 bölümden oluşan süper bir sezon için yeniledi. Hilary Duff liderliğindeki dizi, CBS’nin How I Met Your Mother’ın bağımsız bir devamı niteliğindedir.

How I Met Your Father dizisi, ilk çıkışını yaptıktan bir ay sonra ikinci sezonunu duyurdu. Hulu, ikinci sezonun resmi olarak onaylandığını ve 20 bölümden oluşacağını doğruladı ancak henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

How I Met Your Mother devam serisinde başrolde Hilary Duff yer alırken, Kim Cattrall oğlunun babasıyla nasıl tanıştığını anlatırken onun eski versiyonunu oynuyor.

How I Met Your Father’ın önümüzdeki ayın başlarında Birleşik Krallık’ta Disney+’ta yayınlanmaya hazır olduğu ortaya çıktıktan sonra açıklama yapıldı.

Dizinin yaratıcıları, dizinin selefiyle aynı tuzaktan, yani büyük ifşa sahnesinin finalin yayınlanmasından sekiz yıl önce planlanıp filme alındığı gerçeğinden nasıl kaçınmaya çalıştığını da açıkladılar.

Bununla birlikte, ortak yaratıcı Elizabeth Berger, yenileme haberlerinden önce TVLine’a şunları söyledi: “İnsanların şovumuza aşık olması konusunda çok daha endişeliydik.”

Isaac Aptaker, “[Biz] kesin bir sezon sayısına sahip değiliz,” diye ekledi.

“Gerçekten ilginçti, çünkü Hulu’nun şimdiye kadar yaptığı ilk çok kameralı [dizi] biziz. Eski tarz bir sitcom’un [akışta] nasıl göründüğünü ve sezon uzunluğu açısından, genellikle 22-24 bölüm görürüz. Bunu yapmamıza gerek yok,” diye açıkladı. “Yani, bu gerçekten karmaşık, 10 bölümlük bulmacaların haritasını çıkarabiliyoruz.”

Berger ayrıca, ikinci sezon hakkında daha net bir fikre sahip olduklarında fikirleri planlayacaklarını da itiraf etti – ki şimdi yapıyorlar – “İleriye dönük olarak, bunu daha spesifik olarak planlamaya başlayabiliriz.”

How I Met Your Father’da ayrıca Christopher Lowell, Francia Raisa, Suraj Sharma, Tom Ainsley ve Tien Tran rol alıyor.

How I Met Your Father, ABD’de Salı geceleri Hulu’da ve İngiltere’de çarşamba günleri Disney+’da yayınlanıyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like